reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog

alaml

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Lipiec 2022
Postów
78
Macie kobitki godnego polecenia ginekologa w Warszawie? Jestem we wczesnej ciąży i za tydzień, dwa będzie konieczna wizyta
 
reklama
Macie kobitki godnego polecenia ginekologa w Warszawie? Jestem we wczesnej ciąży i za tydzień, dwa będzie konieczna wizyta
Ja prowadzę u Dr Arkadiusza Barana, przyjmuje w przychodni na Żelaznej i też pracuje w tym szpitalu, i w Unicare Wola.
Jestem jego pacjentką od 2017r. Prowadził już jedna moja ciążę, jestem zadowolona.
 
Ja prowadzę u Dr Arkadiusza Barana, przyjmuje w przychodni na Żelaznej i też pracuje w tym szpitalu, i w Unicare Wola.
Jestem jego pacjentką od 2017r. Prowadził już jedna moja ciążę, jestem zadowolona.
Też jestem pacjentką dr Barana, od 2014 r. Warto sprawdzić też innych lekarzy z Unicare, mają trzy placówki : Wilanów, Targówek i Wola.
 
Najtrudniej się dostać pierwszy raz, później już jest łatwiej ( prowadzenie ciąży).
Ja zawsze jeśli mam pilną potrzebę pisze smsa i zawsze jakiś termin się znajdzie.
Nr jest chyba podany na stronie pana dr
No ja na 1 wizytę czekałam do marca tego roku,w maju zobaczyłam 2 kreski termin wizyty dostałam na 5 lipca po wizycie usłyszałam że mam czekać na telefon zeby na początku sierpnia się do niego dostać bo na dzień 5 lipca miał wszytko obłożone na full i nie mają gdzie mnie wcisnąć na Woli 😞
 
No ja na 1 wizytę czekałam do marca tego roku,w maju zobaczyłam 2 kreski termin wizyty dostałam na 5 lipca po wizycie usłyszałam że mam czekać na telefon zeby na początku sierpnia się do niego dostać bo na dzień 5 lipca miał wszytko obłożone na full i nie mają gdzie mnie wcisnąć na Woli 😞
To może miałam farta,napisałam do niego smsa odrazu po 2 kreskach,muszę brać leki w tej ciąży ( z racji wcześniejszych poronień) i wizytę miałam w ciągu 3 dni. A teraz wizyty na zaś mam już na 2 miesiące do przodu ustalane ( na wizycie w czerwcu miałam już zaklepane wizyty na sierpień, w maju na lipiec itd.)
 
reklama
Dr Szlendak-Sauer z przychodni na Inflanckiej i Fertimedica oraz dr Jacko też z Fertimedica i Medicover Szpital. Z obu byłam bardzo zadowolona.
 
Do góry