reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Głośny śmiech

Dołączył(a)
29 Styczeń 2018
Postów
1
Witam, nie wiem czy mam się martwić. A więc moja córka ma 6 miesięcy. I śmieje się całą sobą oczy, usta otwiera szeroko. Gaworzy, piszczy, krzyczy. I kilka razy udało się takie chrumkanie usłyszeć. Ale nie śmieje sie głośno nie chichocze. Czy to jeszcze przyjdzie? Czekam z niecierpliwością.
 
reklama
Myślę, że przyjdzie z czasem, dziecko też uczy się reakcji swojego ciała. Pamiętam jak mój synek nauczył się krzyczeć. Ojej, co by się nie działo to reagował krzykiem, raz radosnym, raz że złości, ale zawsze reakcja całym sobą. Teraz już tak nie robi.
 
Do góry