reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Głupi żart i zaczął się problem...

naprawde glupi zart,ja bym chyba siostre udusila ;) a tak powaznie,jezeli dziewczynki sa identyczne,to moze po zachowaniu jak pisaly inne dziewczyny sie zorientujesz ktora jest ktora.Jedna jest spokojniejsza,wiecej je i tez poradze wejscie na forum mam blizniakow,tam kobitki sa bardziej obeznane w temacie. Zycze rozwiazanie zagadki i zdrowka dla coreczek:)
 
reklama
Właśnie miałam i ja to zasugerować, może coś je różni w zachowaniu, ale z drugiej strony to takie maluszki więc jak to rozpoznać... mam nadzieję że się sprawa wyjaśni. a głosiki też takie same ? Może inaczej płakały, może w inny sposób kwękały ? ale kto by się spodziewał takie sytuacji więc trudno teraz tak odtworzyć w pamięci.
 
Jezusieńku współczuję Ci. Niektórym wydaje się to śmieszne, ale to naprawdę problem.
Mam nadzieję, że już więcej nikt nie zechce robić takich żartów.
A z ciekawości zapytam, jak dziewczynki mają na imię ? :)
Ja też spodziewam się bliźniaków, i mam nadzieję, że mnie takie żarciki ominą.
Głowa do góry :happy2:
 
no wlasnie,najwiekszy problem pewnie w tym,ze teraz w pamieci trudno odtworzyc ktora jak plakala,bawila sie itp zwlaszcza,ze dziewczynki sa malutkie.
 
Do góry