reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gniezno i okolice

no niestety, ja na forum aktywnie żyję, ale akurat tutaj cisza grobowa..
a monolgoów prowadzić się nie da ;-)

a z tym zebraniem grupy i spotkaniem przy kawie to świetny pomysł :-)
 
reklama
pod warunkiem, że się towarzystwo ożywi:-D ty jak widzę masz maluszka, pewnie się na forum mijamy, bo szczerze mówiąc chyba cię nie spotkałam dotąd?
 
oj, ja na poznańskim już dawno nie byłam. chyba na wszystko na forum czasu nie starcza w pewnych okresach, a jak się wypadnie z rytmu na miesiąc, dwa trudno później wrócić..
 
witam

pozdrawiam wszystkie forumowiczki z Gniezna i okolic. jestem mama 4 miesiecznego Tymoteusza i obecnie mieszkam w Irlandii ale niebawem planujemy powrot do Polski i zamieszkamy w Gnieznie. tak naprawde to beda to zupełnie nowe dla nas tereny i mam nadzieje ze poznam fajne mamy z Gniezna ktore pomoga mi sie zaadoptowac w Gnieznie.

pozdrawiam

Asia
 
tez mysle ze bedzie ok i juz sie nie moge doczekac przeprowadzki. mam nadzieje ze dojdzie do tego w lato tego roku.wchodze czasami na gnieznienskie forum zeby zrobic rozeznanie i widze ze wiekszosc osob ma raczej pesymistyczne nastawienie do zycia w gnieznie.
 
reklama
Do góry