reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Golarki & Depilatory

Potwierdzam, że kremy do depilacji są do bani jednym słowem. Szkoda kasy na takie eksperymenty. Ja również zastanawiam się nad zabiegiem depilacyjnym woskiem u kosmetyczki, ale czekam na jakąś promocję. Jednak musze przyznać, że najbardziej jestem zadowolona z maszynek Gillette z serii Venus dla kobiet. Miałam już Venus breeze jakoś tak, pózniej taką pomarańczową, a obecnie mam Venus Embrace i jest według mnie najlepsza z tych wszystkich...ma 5 ostrzy i nakładkę ochronną z wkładem takim nawilżającym dzięki czemu jeszcze się nie zacięłam. No i noooogi są bardzo gładkie po goleniu :)
 
reklama
Wosk u kosmetyczki to wcale nie jest jakaś straszna kwota, znacznie straszniejszy jest ból ;) Ja od czasu do czasu depiluję się woskiem na własną rękę, ale potem zawsze wrastają mi włoski, chociaż podrażnienia znikają po paru godzinach. Tak naprawdę nie znalazłam idealnej metody jeszcze, maszynka odpada od razu, bo niezależnie od tego, jakbym się nie przygotowała, i tak kończę z okropnymi krostkami :/ Ostatecznie wyjście - depilacja laserem. Z punktu widzenia kasy wydanej do tej pory na kremy i woski, to wcale nie jest zły pomysł, sprawdzałam ostatnio ceny w warszawskim Studio Laser i bikini można zrobić za 300 zł (jeden zabieg, który powtarza się co 2, 3 miesiące). Więc to wcale nie jest tak dużo...
 
Ja używam depilatora, fakt boli okropnie ale włoskOw mniej wyrasta i są słabsze, myślę że warto pocierpieć te kilka minut, a jak wrastaja włoski to je wyciskam i jest ok

Dla takiego alergika jak ja to tylko depilator... Po kremach do depilacji, piankach mam taką wysypkę, że chcę sobie dziury w nogach wydrapać :no:
 
Dziewczyny, ile razy trzeba powtórzyc zabieg laserowy żeby tak do końca pozbyć się włosków?? Macie doświadczenie? Ja mam grube czarne włoski, które muszę codziennie golić maszynką i powiem ze szlag mnie juz trafia:rofl2:
 
reklama
W zależności od użytych systemów laserowych liczba ta waha się od 3 do nawet 10. Laserem diodowym Lightsheer wykonuje się średnio 4-5 zabiegów
 
Do góry