reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Kasia masz podobny termin do mojej przyjaciolki, ona na 20 wrzesnia:tak:
Z jakiej czesci gorzowa jestescie? My z Manhatanu(a juz niedlugo przeprowadzka na Widok:-))
 
reklama
Ja mieszkam w samym centrum od prawie 2 lat ale jakoś nam sie nie zbiera na zmiane mieszkania... Dopiero jak małe podrośnie to będziemy z M szukać czegoś już swojego i na stałe...
 
My mieszkamy w Walii ale ja juz powoli sie przenosze do Gorzowa bo jakos ciezko mi bez rodziny tam ...:no:
a juz wiesz co bedziecie mieli?
 
:-p:-p:-p dopiero teraz spojrzalam na twoj suwaczek, ze to dopiero 16 tydzien przeciez:-)

kurde a jakos ten wrzesien tak blisko sie wydaje:sorry2:
 
Pycha !
Karmienie kaczek to jedno z naszych ulubionych zajęć na spacerze:-)
Miasteczko faktycznie urocze, aż miło się mieszka:happy:
Pozdrawiam!
 
Martuchaa no niestety nie wiemy jeszcze ale moze jak 28 kwietnia pójde na usg to może maleństwo pokarze co ma między nóżkami...
Pycha a gdzie planyjesz rodzić?
Wogóle dziewczyny wybiera sie któraś z was do szkoły rodzenia?
 
Kasia ja chodze do dr Kozber i planuję rodzić w Gorzowie, a ty?
nie mam innego wyjścia, bo do Drezdenka za nic w świcie nie pojade, bo jak rodziłam Majkę to tak mnie potraktowali, ze długo nie mogłam sie psychicznie pozbierac, a do szkoły rodzenia chodziłam wtedy w Drezdenku

a usg mam dopiero 12 maja i mam nadzieję, ze maluch pokaże kim jest, bo Majka to do końca była niespodzianka
 
Pycha ja codze do dr.Gratkowskiego. Ja sie właśnie poważnie zastanawiam czy rodzić na dekerta bo jak wiadomo sytuacja w naszym szpitalu nie jest zbyt ciekawa a nie mam zamiaru przechodzić np. ewakuacji itp... chyba że naprawde sie polepszy... poza tym znajoma rodziła w gorzowie i też nie była zadowolona... Ja chyba wybiore sie przed terminem porodu do mojej rodzinnej miejscowości koło skwierzyny i na porodówke pójde do skwierzyny... ale to sie jeszcze zobaczy... musze porozmawiać ze znajomymi w gorzowie i w skwierzynie i sie zastanowimy z miśkiem...
 
reklama
Do góry