reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Yola jest śliczniutki :tak: i jakie ma boskie włoski, normalnie słodziutki na maxa!!!! :tak: GRATULUJĘ .. !!! :tak:

Ja też mam dobrą wiadomość :tak:

Dziewczyny mamy własne mieszkanko, wczoraj podpisałam akt notarialny :-):tak: w końcu mogę się Wam pochwalić, od lutego z tym walczyliśmy, długą drogę przeszliśmy ale mamy własne 4 kąty nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę :happy2: teraz tylko czekam na powrót męża i zaczynamy remont ... jupi ... :tak::-):happy2:
 
Yolanta gratuluję i na fotce to ma włosy jak moja Olka jak się urodziła, nawet minę podobną ma, tylko bardziej pucuś jest, śliczny a włosów to on ma na głowie.
Aniołek- ja się też zbieram z wystawieniem aukcji, mam kupę ciuchów po Olce od początku, po Arku i jeszcze zabawek. I się nie mogę zebrać.
Marzenka- współczuje @.
Owca-to macie co oglądać, w sumie w Rosmannie mają tanio odbitki, szczególnie jak robisz przez stronę internetową i odbierasz w punkcie.
Mycha - gratuluję i super.
Moje śpią ja idę sobie poćwiczyć, przyszła mi paczka z New Looka i ledwo się zapinam w pory a to już 40 rozmiar jest.
 
Ostatnia edycja:
Yolanta- Gabryś jest uroczy; a jaki ma bujny włos;-) naprawdę wygląda jak przynajmniej 2 tygodniowe dziecko, w ogóle nie widac po nim trudów przyjścia na świat; a jaki pyzulek:) nie mogę się na niego napatrzec! nic dziwnego, że jesteście przeszczęśliwi a tatuś pewnie pęka z dumy.. a jak mamusia się czuje???

no i duży się urodził.. wiedziałaś, że taki gabaryt się wykluje? :-) bo u mnie też się "malec" wcale nie szykuje;-)


Mycha- gratulacje! to fakt nie ma jak własny kąt! a jak już się zaczniecie urządzac- szczyt szczęścia! :)
 
yolanta fajniutki maluszek;-)
a mi jakos tak smutno bo sie dowiedzialam ze dzis pogrzeb mojej znajomej...biedna meczyla sie z choroba..i wpiatek odeszla..
blond wiesz kto:-(szkoda ze taka mlodziutka:-(
 
Mycha gratuluje!!!!super ze macie juz swoje mieszkanko:))))

Marzenka wiem. szybko ten pogrzeb jakos. mialam dzisiaj jechac na cmentarz do taty bo mialby urodziny to bym sie jeszcze na pogrzeb Niny zalapala przez przypadek:-( ja sie staram o tym nie myslec ale przeraza mnie to. ostatnio myslalam o niej bo minal rok od koncertu no i patrze na fb a tu takie wiadomosci:-(szkoda mi jej rodziny strasznie!
 
reklama
Larvunia ja jeszcze do Ciebie.
Myslałam jeszcze o tym mleku. Ty chcesz krowie dawać czy kartonowe ???

hej
mleko takie z woreczka czy z butelki , mnie osobiscie samej kartonowe nie smakuje, wiec nawet nie pomyslalam o kartonowym ;-) Jeszcze gdybam... mam obawy...
Najpierw musze do g-wa sie wybrac i kupic smoczki do butelek bo butle mam po Fruciu ale bez smoczkow. Albo jakies "niekapki" by nie przyzwyczajac do butli jeszcze nie wiem, musze przemyslec

co do zajęć, nooooo to ja nie mam nic zadnych "ale" tylko ze dziwi mnie ze Fruciu nic nie wie.. on nawet nie wie co jadl na obiad w tym przedszkolu... zaczyna mnie to irytowac juz. Jak Ci z wajeciach przeszkadza to do pionu go! Ale bez bicia... bo ja chce zeby sie czegos nauczyl bo on nadal puki co z bajek tylko liczyc umie, nic wiecej :dry: No i chyba wisze Ci za zajęcia kurde :zawstydzona/y:


PR dotarło do Ciebie co miało??
 
Do góry