reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

marzenka jak sie wylogujesz to powinno byc inaczej ale tez zalezy jakiej przegladarki uzywasz jak mam inaczej przed zalogowanie tylko
no tak srednio cieplo ale nie jest zle, ja juz z psiorem spacer zaliczylam, zakupy pozniej jeszcze tance i lece chate ogarnac, to sie mezusiem teraz nacieszysz:-)
 
reklama
Hej a ja dopiero wrocilam i zaraz ide po dzieciaki ,przejde sie z psem :tak:
u mnie jest 10 st i raz po raz slonce wychodzi...

ciacho ja nie widze zadnych zmian , ale moze dlatego ze ja sie wogole nie wylogowywuje z forum :sorry:
Marzenka to w koncu mezusia masz na dluzej w domu , urlop ma ?

Spadam potem z kawa wlece :-)
 
my juz po spacerku....chwile odsapne mloda nakarmie przebiore i jeszcze na jeden mykniemy..
ale mi Martynka psikusa zrobila ledwo weszlam do rosmana 5 osob przy kasie i slysze jak mloda strzelila:szok:za chwile drugi raz:szok::szok::-D:-D:-Dwszyscy na mnie no ale co to przeciez dziecko se mysle kurde co teraz:eek:patrze w pampka no rzeczywiscie narobila ale to jak:szok::-Dpampka na cale szczescie mialam 1go schowanego pod poduszeczka a tak nic poza tym to wzielam chusteczki z polki niechcialo mi sie specjalnie leciec do tesciowej bo za duzo zachodu wiec zaczelam ja przebierac w gondoli na sklepie tylko poszlam w bardziej uchronne miejsce,,,a ta mala piczka sie chichra na calego:-D:-D:-Dno pierwszy raz cos takiego..swoja droga dobrze ze nie 5 min wczesniej bo nawet bym nie slyszala w tym chalasie na ulicy i bym tak z nia chodzila dobre 1,5godz to dopiero dupsko by sie jej odparzylo..
no na dworze wcale nie jest tak zle...
 
heheh marzenko to przeboje miałaś ;-) nie raz Cię pewnie jeszcze zaskoczy czymś niespodziewanym ;-)
ciacho ja też nie widzę zmian, i też jak owca się nei wylogowuję wcale zapisane mam na stałe w przeglądarce.
 
marzenka jak to dzieciaki dobrze ze przebralas a smordek tez pewnie byl;-)
ezoja jak sie zalogowanym to nic sie nie zmienilo a jak dzieciaki zdrowe czy cos sie rozwinelo? no i gdzie ty sie podziewasz pol dnia?:-p:-D
 
Marzenka to mialas niespodzianke w sklepie ;-);-)
ezoja no wlasnie gdzie ty jestes pol dnia ja sie pytam ?? na fb przesiadujesz co ?..:-D
Future jak tam pierwszy dzien w pracy ? napisz nam :tak::tak:

Kawe wypilam i wciagnelam 6 kawalkow pizzy z tunczykiem :tak: w ramach obiadu , a dla dzieci i m zupa jarzynowa
:tak:
 
bry, ale sie tu pozmianielo na forum;/;/ My dziś bylismy w koncu z Jasiem na szczepieniu na ospe płakał biedy i potem P mowi ze płakał cała drogę do domu. Ale to za mna. Co u nas hmmm wczoraj pani z gainetu stomatologicznego zadzwonila i pwoiedziala ze odwolują dzisiejsza wizyte bo juz im sie punkty skonczyly i na NFZ nie przyjmuja nosz szlag by to:angry: Długi weekend w domu cała sobote gnilismy w domu i niedziele prawię też. Dzieciaki przechodza same siebie tluka się ciągle i kluca. A dzis Jasiu kłucił sie z jakims chlopcem w prychodni i go udezyl. Poszlo o zabawke z przychodni ja nie wiem co to bedzie w PLu jak on sie w domu ciagle z Amelka tlucze to i mysli ze tak trzeba bo jedno drugiemu nie ustapi
 
pr to do stomatologa tez limity? co za pojechany kraj, nie wiem za co to placi im sie te składki:confused2:
ezoja no tak slubny w domu to i ciebie tutaj mniej:-D
my po tancach,
 
reklama
no ja tez sie chcialam zapisac do dentysty bo dwie plomby chcialam wymienic na biale i tez limit..za miesiac mam sie dowiadywac..no smiechu warte ale co zrobic...po.je..ny kraj:baffled:owca to ma dobrze wyjechala se i tam ma luksusy:-Dpowinnismy isc w jej slady;-)
owca pytalas o meza...teraz u nas jakis tydzien kresowian jest czy cos takiego i w ramach pracy ma chodzic do szkoly na pare godz po to aby byc tylko:-Ddzis byl pierwszy dzien i sie wynudzil no ale lepsze to niz jezdzic do roboty no i ja mam go w domu wiecej:tak:przynajmniej wozka nie musze tachac z piwnicy sama:-D..urlop dopiero bedzie mial w grudniu:tak:
mnie kolana napitalaja za duzo sie dzis nachodzilam:eek:
 
Do góry