reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

czesc
jestem i zyje!
ZDROWKA TYM CO CHORUJA!!!
...u mnie po staremu... nic nowego... jednym slowem KASZANA :-(
 
reklama
witam sie i ja

aneteczka-zdrowka dla was zycze:*

ja tez mialam masaz szyjku juz na porodowce bo nie mialam rozwarcia zygalam po tym jak kot ehhh:angry:
 
hehe kiero od rana za plecami siedzi dopieor wyszedl na chwile wiec do was zagladam;p
a wy gdzie wszystkie ja jestem a was nie ma;p
 
Ostatnia edycja:
Hej
a ja dzisiaj zalapalam mega dola i sie pozbierac nie moge.chodze i placze.sorki za wyrazenie ale rzygac sie chce juz od tego wszystkiego:eek::-(
k... gdzie ta wiosna bo w depreche wpadne chyba.albo juz po fakcie eh...

Mlody z wzlobku, troche kaszle, mam nadzieje ze sie nie zarazil ode mnie.mi chyba troche lepiej.to znaczy gardlo juz tak nie boli tylko z nosa leci:sorry:
 
nie boj zaby ja zagladam codziennie tu, ale jakos tak mnie meczy cosik i nie mam weny. Ale jestem jestem :tak:
Wczoraj i przedwczoraj caly dzien w g-wie bylam, mam mame w szpitalu, dzis w sulecinie do urzedu pracy jechalam i jakos czas leci, ale zagladam tu codziennie ;-)

beacia tesknilas?? :-D
 
reklama
witam popoludniowo:tak:
blond to juz ta pogoda tak dobija, zeby chociaz slonce bylo to i chlodno moze byc a tak doopa wielka
ja juz 3 tydzien przeziebiona jak nigdy i konca nie widac tego:wściekła/y:
larvunia no jak kasy brak to i czlowiek beznajdziejnie sie czuje, i nie ma na nic ochoty
a twoja mama chyba jakis czas temu byla w szpitalu dobrze pamietam czy cos pomylilam? na pewno szystko bedzie dobrze:-)
 
Do góry