reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
czesc laseczki
dopiero po 8 a wy zescie tu ladnie naskrobaly:-D:-D
ja dzisiaj ide z mloda na szczepienie jedno klocie i do picia dostanie szczepionke
sama chce isc po pozniej dostanie kindera jajko jako nagrode za dzielnosc:tak:
 
Tez Cie nie kojarze!!!
ale córcie masz bombowa:-)
widzialas ilu mamy wspolnych znajomych??? haha

ok ja lece posprzatac troszke w domku!:-) do pozniej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja kończę kawusie i lece sie szykować. na 10:30 do kontroli a później do Beti;)
Kurde nie wiem jak sie ubrać a co dopiero Młodą...
 
katgen najlepiej na cebulke;-)
a jak z ta twoja praca ty jeszcze pracujesz tam...? bo nic nie piszesz tak z ciekawosci pytam:sorry2:
 
ide sobie jakas coffe zrobic a pozniej ide ze starsza na zakupy jakas kurtale jej kupic na wiosne bo wyrosla z zeszlorocznej
larvunia hehe chetnie ale nie mam czym sie do ciebie dostac:-( no i szczepenia nas dzisiaj czekaja a w czwartek ide z mloda do dentysty bo sie jej dziurka zrobila w zebie:-(
 
reklama
bbuuuuuuu
no dobra to ja ide tez sie szykowac, troche ogarnac i znowu do gminy i na spacerek do lasu :tak:
wpadne pozniej!

(eee nie czas na zmiane avatara kochana? zima zawiewa od Ciebie ;p)
 
Do góry