reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gotujące czerwcówki

SAŁATKA BROKUŁOWA Z FETĄ

1 brokuł
1 op sera feta
1 puszka kukurydzy
30 dag szynki
4-5 jajek

SOS:
4 łyżki majonezu
pół opakowania małego jogurtu naturalnego
2 ząbki czosnku
sól, pieprz

Brokuł-różyczki sparzyć na aldente:)Jajka pokroić na grube cząstki, szynkę w cienkie paseczki, ser feta w średnią kostkę dodać kukurydzę. Wszystko wymieszać i polać sosem:)

SMACZNEGO:)
 
reklama
niewiele bo większość czasu nas nie będzie :-)

jakieś 2-3 sałatki, ciasta,
wigilię spędzamy u rodziców, kolejny dzień u drugich więc nie ma po co :-D:-D
 
a ja wigilie spedzam u siebie z dzieciakami i Ł.
i bedzie barszcz z uszkami, bigos, pierogi, salatka warzywna, ryba po grecku, jakies jajka faszerowane, salatka z ryzu, śledzik, makowiec moze :D i w sumie chyba tyle, skromnie ale fajnie :)
 
W sumie u mnie podobnie. Chciałabym coś zmienić. Dajcie zsprawdzony przepis na jakąś wigilijną potrawę :-) zawsze będzie to u mnie coś inaczej :-)
 
Do góry