reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje dla rozpakowanych wrześnióweczek :)

reklama
Gratulacje dla pierwszej wrześniowej mamy!!! Oby Malutka zdrowo się chowała.

Oj to teraz już jedna za druga będzie rodzić, zaczęło się :-D
 
ewel - nie pamiętam za bardzo Ciebie z naszego wątku - ale z tego co wnioskuję miałas tez termin na wrzesień... serdeczne gratulacje i kciuki, żeby Franciszek chował się zdrowo :tak: Napisz jak maluszek - jest wczesniakiem - jak sobie poradził ?

edit: znalazłam, znalazłam - miałas termin na 1 września - napisz nam wszystko jak będziesz miała chwilkę na wątku opowieści porodowych... oczywiście jak zechcesz ;-) jeszcze raz GRATULACJE
 
Ostatnia edycja:
ewel1984: Serdeczne gratulacje dla Ciebie i Franciszka
Trixi: Ogromne gratulacje dla Ciebie i twojej księżniczki.
 
Ewel i ja serdecznie gratuluję! Dużo dużo zdrówka dla Franciszka!!
Dołączam się do prośby Ewelinki... Ściskam!
 
Trixi - super że z Malutką wszystko ok, ogromne gratulacje i do zobaczenia na forum :)
Ewel - gratulacje, jak Maleństwo zdrowe? bo dosyć szybko się rozpakowałaś?
 
reklama
Do góry