reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje,życzenia

Wpadłam na minutkę,a tu niespodziewanka:-):-):-):-)
Gratulacje Aneczka i szybciutko zdrowe do domku:-D


ja zmykam póki chłodniej na zakupy Juleczka mnie zmobilizowała na maksa.
 
reklama
Witam

Nie było mnie przez weekend a tu takie wiadomości :-)
Aneczka wielkie gratulacje z powowdu narodzin córki, dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domku ;-)

U mnie w domu remont, maż z moim tatą montują piec na węgiel w piwnicy, a ja nie mogę na miejscu wysiedzieć i pomogam :zawstydzona/y: Sąsiadki się śmieja że od tego biegania po schodach to urodzę- przyznam się, że trochę się w sobotę narobiłam, ale w nocy żadnych skurczy nie miałam :tak:

Idę poczytać co się działo jak mnie nie było :sorry2:
 
Dzien dobry.

ANECZKA GRATULACJE I BUZIACZKI DLA JULKI.

A ja wczoraj byłam w szpitalu na spotkaniu z połoznymi i oprowadzał ,tłumaszyły ja poród wygląda.Powim Wam ze juz tak bardzo sie nie boje.W szpitalu gdzie bede rodzic jest aż 5 polskich połoznych ,moze akurat mi sie któras trafi:tak:.
 
GRATULACJE DLA ANECZKI I JULCI:-):-):-)

Ja po wiadomości o Aneczce zaczęłam się bać. Jak do tej pory jakieś to mi się takie odległe wydawało...a tu proszę...
 
G R T U L A C J E
D L A
D Z I E W C Z Y N :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

udało się Aneczce - pierwsza jest ;-)
 
gratulacje dla Aneczki!!! mam nadzieje ze mamusia i dzidzia szybciutko wroca do domku razem:)))) ja to tak juz trzoszke z zazdroscia patrze na ten nowy watek:tak: moj to do mnie wczoraj wyjechal "no rodz juz bo ja sie doczekac nie moge chce sie maluszkiem nacieszyc zanim rodzice przyjada!" hehe a ja z dnia na dzien jednak co raz bardziej sie boje:zawstydzona/y:
 
Witajcie" Ciezarowki":)))
Tez mi sie buzka usmiechnela jak przeczytalam ,ze mamy pierwsza Sierpniowke:)))
Dolanczam sie do GRATULACJI!!!!!Super ,ze masz juz to za soba...a przed nami jeszcze codzienne czekanie .....i czekanie.....i biadolenie na pogode na spuchniete nogi slaby oddech i tak dalej....wszystkie chyba to mamy.
Te ostatnie dni byly dla mnie tez nie do wytrzymania....a jednak widac mozemy duzo:))
Pozdrawiam Was wszystkie trzymajmy sie ...jeszcze troche....i bedziemy mialy swoje skarby przy sobie i zapomnimy o wszystkim:)))
Inka
 
reklama
Do góry