reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje,życzenia

Ale newsy od rana:-)
Aneczka- wielkie gratulacje, juz masz swoja Juleczke!!
:-):-):-):-):-):-):-):-):tak::tak::tak::tak::tak:

ja tam torbe pakuje zaraz do szpitala;-), nie mam na co czekac,
dzis do pracy nie poszlam bo na dostawe z wyprawka mialam czekac, ale juz po siodmej przywiezli

a maly tak wariowal w nocy ze prawie wogole nie spalam, chyba juz mu za ciasno i chce byc nastepny:szok:

Deli i Kasia- super nowy watek:tak:
 
reklama
dzien doberek:):):)
ja tu wchodze i prosze....
ANECZKAGRATULACJE WIELKIE DLA CIEBIE I JULECZKI:) WRACAJCIE SZYBKO DO DOMKU:)
no i sie zaczelo:)teraz juz pojdzie ekspresem i zaczniemy sie sypac hahahhaha
pozdrawiam i zycze milego dnia:)
uciekam do obowiazkow:)
 
Jak szlam do kompa to pomyslalam sobie z dreszczykiem emocji ze Aneczka pewnie rozpakowana:-D

Aneczko gratuluje i zycze jak najszybszego powrotu do zdrowia :)
 
Hej spiochy wstawac mamy pierwsze dzieciatko na sierpniu!!!!!!!!:-D:-D:-D:-DWczoraj od 21.40 na swiat przyszla Julia mama Aneczka czuje sie dobrze. Julia ma 2950g i 52 cm dlugosci porod odbyl sie blyskawicznie bez nacinania:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

GRATULKI PRZEOGROMNE dla małej i dużej babeczki!!!!:-)

ładna waga i wymiar wiec zdrowa dziewuszka pewnie oby szybko w domciu się znalazły:tak:

...a ja jeszcze nie chce chyba rodzić, bo sobie jeszcze po sklepach łaże...mam nadzieje ze mnie nic nie zaskoczy...jak żonkosia mojego uświadamiam ciagle ze to moze wczesniej byc...to on mi nie chce wierzyc mówi ze łeee on nawet by powiedział ze to po terminei wyznaczonym bedzie....oby sie nie zdziwił:-D
 
Cześć dziewczyny.
Dopiero usiadłam do kompa a tu takie wiadomości, zastanawiałam się dzisiaj rano czy Aneczka jeszcze w dwupaku czy już nie...


Aneczka gratuluję i moc uścisków dla Julci
 
reklama
Do góry