reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje,życzenia

Normalnie strach z domu wychodzić;-)

Gosia, gratulacje i szybkiego powrotu do domku z Maluszkiem:-)

Gosi, bym za nic nie obstawiała:-)
 
reklama
GOSIU - SUPER GRATULACJE ORAZ DUZO ZDROWKA DLA CIEBIE I TWOJEGO SYNKA !!!
JA TO NIEMOGE SIE JUZ DOCZEKAC PORODU :tak:, CHOCIAZ WIEM ZE JESZCZE TROCHE CZASU PRZEDEMNA :-(, TERAZ MAM TERMIN NA 19 SIERPNIA , A MOJA PIERWSZA CORCIE URODZILAM 3 TYGODNIE PRZED TERMINEM I WAZYLA 3,250 .
LECZ TORBE MAM JUZ NASZYKOWANA TAK NA WSZWLKI WYPADEK :blink:
 
GOSIA GRATULUJE SERDECZNIE:

zostawic was na chwile to sie rozpakowujecie heheheh

ja juz po wizycie u lekarza rodzinnego:) generalnie wszyzstko ok tylko w moczy cukier znalezli ( ja od 2 tygodni kontroluje poziom cukru i nie jest dobrze)....no i w piatek kolejne testy na glukoze....jesli wyjdzie zle to do poradni cukrzycowej :)
 
jejuchna GOSIU GRATULKI OGROMNIASTE - fajnie ze taka szybka akcja i wszystko gra!!!


kurcze, ja tu korystam ze nei chodze do pracy - łaże po miescie, gosci przyjmuje, co chwila ktos z rodzinki przyjezdza a torba nie spakowana - trzeba sie brac ostro, bo sie zdygałam tymi dwoma naszymi mamusiami rozpakowanymi:zawstydzona/y::szok:

dziewczyny a czy te skurcze przepowiadajace to sie czuje w dole czy u góry brzucha?:-Dbo teraz to ja juz panikuje....kurka i nei wiem czy ten brzuchol mi opadł w koncu czy nie jednak. Jak stoje to mi sie wydaje ze tak a jak siedze to ze nie:confused:...ale oddycha mi sie dalej tak samo wiec chyba nie...zreszta wiem ze to nic nie rokuje...no ale nie wiem...
 
No mówiłam, że was na chwilkę zostawić to zawsze jakieś newsy są!?!

Gosiu gratuluje synka!!!

Ciekawe która następna? Toć to loteria już teraz!
 

Załączniki

  • 0026milosne(gify.city24h).gif
    0026milosne(gify.city24h).gif
    17 KB · Wyświetleń: 114
Feneterol kosztuje grosze doslownie, ale skutki uboczne dosc ciezkie do zniesienia przynajmniej poczatkowo ogolne oslabienie, kolotanie serca, sennosc, drazliwosc

Mam wiadomosci od Rubi. Jest w domku ale na walizkach doslownie bo gdyby skurcze sie pojawily to jedzie na CC do szpitala. Sama zajrzy wieczorem albo jutro rano.
dzieki Kasiu:-D
jak nie te tabletki to lada dzien moge rodzic:szok:
GRATULACJE GOSIU!!!!:-D:-D:-D
 
zaglądam, co tu u was słychu, a tu takie wieści...!!! :szok:

Gosiu, wielkie gratulacje!!!
To sie jednak Synuś zdecydował wziąć sprawy w swoje ręce i pokazał, ze gdzies ma zaplanowane cc hihi :-D Byle teraz zdrówko dopisywało ;-)

Ciekawe, która następna... Ja to codziennie proszę mojego lokatora, zeby tak do tego 21go lipca jeszcze posiedział, potem niech sie dzieje wola nieba :sorry2:
No ale co ma byc, to bedzie... ;-)

dobra, uciekam juz :)

trzymajcie sie kochane ;-)
 
GOSIU GRATULACJE!!!

Ja sie wypielam od neta na dzisiaj bo samopoczucie nie najlepsze a tu kolejna sierpniowa rozpakowana:szok::-D:-D:-D rany ktoras wspomniala ostatnio ze teraz to juz lawinowo pojdzie??!!!:szok: teraz to sie zaczynam zastanawiac jak to wsio u mnie wyglada a mozliwosci zbadania nie mam:no: ale torby spakowane mam:-D:tak:
 
reklama
Do góry