reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje,życzenia

reklama
Gosiu gratulacje!

Widzę, że muszę zacząć śledzić na bieżąco wątek główny, bo dużo się dzieje.
 
GOSIEŃKO GRATULACJE świetnie że ci się tak udało szybciutko urodzić teraz idę się położyć bo mały tak się wierci w brzuchu że aż mnie boli mam nadzieje że jak już się urodzi to się uspokoi , czasem się zastanawiam kiedy on wogule śpi bo prawie cały czas buszuje mi po wnętrznościach
 
Witajcie sierpnióweczki,
Kibicuję Wam uważnie i życzę bezbolesnych i szybkich porodów ;-)

Aneczko i Gosiu, gratuluję Wam z całego serca i życzę pięknych chwil z waszymi kruszynkami.

Juleczko Remy, witajcie po tej stronie!!!



Pozdrawiam
 
Hej:-). Ale się dzieje.
Gosia, ogromniaste gratulacje.
Ja mam termin na 24 sierpnia, więc mam nadzieję, że nie urodzę na dniach. Nie byłoby to wskazane, bo przygotowana to ja nie jestem. Ubranka nie poprane, torba nie spakowana. Jedyne co to łóżeczko dzisiaj przyszło i już złożyliśmy:-). Ale ani materaca, ani pościeli jeszcze nie mam.
Mała szaleje, jeszcze leży sobie bokiem. Niedługo powinna już się ułozyć głową w dół.
A dzisiaj się wzięłam za sprzątanie pokoju syna. Ale się zmachałam. Jak nic nie robię to się męczę :-D, a co dopiero w czasie roboty.
W środę kolejna wizyta u gina. Zobaczymy co u Małej:-).
 
Cześć wampirka:-). Pewnie, że Cię pamiętam. Gratuluję i życzę Gabrysi i Tobie dużo zdrówka. Niech będzie jak najszybciej z Wami.


Gosiu, dla Twojego Maluszka, też życzenia. Niech je i szybko rośnie:-)
A zdjęcia cudowne. Jest piękny:-) :-)
 
hej dziewczyny,mam nadzieje ze ktoras mnie pamieta :)
26.06.2009 o godzinie 11:12 w 33 tyg ciazy poprzez cesarkę po długaśnym pobycie w szpitalach urodziłam Gabrysie,mała ma się juz duzo lepiej ale jeszcze przebywa w szpitalu a ja juz jestem w domku
pozdrawiam was
odezwe sie wkrótce
buziaki

wampirka - Gratulacje! widzę, ze grono mam wcześniakowych jest większe... chętnie z Tobą pogadam na privie o doswiadczeniach.. Cieszę się, ze Twoja córeczka ma się dobrze
 
wampirka witaj rzeczywiście długo cie nie było Gratulacje a myśmy tu myślały że Aneczka była pierwsza a tu proszę to już mamy trzy sierpniowe dzieciaczki

Gosiu słodki maluch
 
reklama
Do góry