reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje,życzenia

GOSIU no co tu durzo mówić - no śliczny jest!!!! :tak::tak::tak: Wszystko będzie dobrze nie zamartwiaj się za wczasu - domyślam się, że szpital temu nie sprzyja... ale będzie dobrze! I jakie ma Remy włoski śliczne!

WAMPIRKA gratulacje! I oby Twoja Mała Królewna jak najszybciej była już z Wami w domku :tak::tak:
 
reklama
hej dziewczyny,mam nadzieje ze ktoras mnie pamieta :)
26.06.2009 o godzinie 11:12 w 33 tyg ciazy poprzez cesarkę po długaśnym pobycie w szpitalach urodziłam Gabrysie,mała ma się juz duzo lepiej ale jeszcze przebywa w szpitalu a ja juz jestem w domku
pozdrawiam was
odezwe sie wkrótce
buziaki

Kasienko Buziole dla was i odezwij sie koniecznie pochwal sie coreczka. I w szoku jestem bo sie okazuje ze Aneczka pierwsza nie byla. trzymam kciuki za Gabrysie zeby szybko do domku wrocila:-D

Gosiu jaki slodki:-D:-DPowygrzewa sie troszke, w koncu sa wakacje;-) i szybko wrocicie do domku razem:dry:Wycaluj go ode mnie
 
o rany, wampirko serdeczne gratulacje! oczywiście, że Cię pamiętamy:-) niech Córcia prędko nabiera sił i śpi we własnym łóżeczku we własnym domku:-)

Gosiu Synek jest śliczny i skoro przybiera,to na pewno już wkrótce będziesz mogła mieć go przy sobie!

Mola - mi też czop zaczął odchodzić w poniedziałek - na wizycie; i od poniedziałku leżę plackiem, żeby przytrzymać małą ile się tylko da...
 
wampirka, GRATULACJE !!!
i duzo zdrowka dla Was


Gosia72, Tobie i Remiemu rowniez zycze duzo zdrowka, slicznego masz synka - wszystko bedzie dobrze, trzymam kciuki ;-)
 
Mola - a na pewno chodzi o książeczkę RUM a nie ubezpieczeniową? bo wydawało m sie ze te RUMowskie juz nie obowiązują dawno...a taką z ubezpieczeniem możesz sobie wyrobić bodajże w ZUSie...ja zaglądam w swój pamiętnik z poprzedniej ciaży - miałąm takie plamienie brązowe z bólami brzucha ok 10 dni przed porodem...no ale na to chyba nie ma reguły

Gosiu - Remi jest cudny!!! patrzę na niego i się wzruszam i nie mogę się napatrzeć :) życzę ci dużo siły żebyś jeszcze troche dzielnie przetrwała rozłąkę...

Wampirka - pewnie że pamietamy!!! wczoraj przeglądałam listę z zastrzezonego i się zastanawiałam co u ciebie...GRATULUJĘ córeczki i życzę szybkiego bycia razem!!! no a ty wracaj do nas, no i tez opowiadaj...
 
Normalnie jak mam wejśc na bb zaczynam się lękać, jeszcze nie strach, ale takie jakieś podminowanie.....i słusznie..., bo kolejne dzieciatko, choć wyglada na to,że pierwsze

Gratulacje Wampirka, mnóstwo zdrówka dla Ciebie i Malutkiej
Gosia Maluszkowi widać dobrze pod tymi lampami, wygląda na zadowolonego z siebie, że juz po tej stronie, choć przed czasem;-)


Emy, bądź dobrej myśli, póki dają, to widzą sens. Oby już ostatnie i zdrówko powróciło.

U mnie sprawdzili tylko nr książeczki, pieczątki dopiero przy wypisie. Myślę, że RUMA wystarczy, to ma być dokment potwierdzający ubezpieczenie, a nie konkretnie książeczka.
 
Ostatnia edycja:
Wampirka - gratulacje i mam nadzieję, że córeczka wkrótce będzie z Tobą. Czekamy na zdjęcia.

Gosiu - Remy wygląda ślicznie. Mam nadzieję, że wkrótce będzie z Tobą.

Co do książeczek ubezpieczeniowych - pewnie to zależy od województwa. W pomorskim na codzień książeczki RUM są bardzo aktywnie używane, jednak do szpitala musimy zabrać również książeczkę ubezpieczeniową.
 
Dzień dobry dziewczyny

Gosiu przystojniaczek z tego twojego syneczka :-).
Co do książeczki ubezpieczeniowej jak się jej nie ma, wystarczy zaświadczenie o płaceniu składek ;-)

Wampirka miło Cię widzieć :) Gratuluje i trzymam kciuki, by Gabi jak najszybciej była w Wami.



 
Dzień dobry

WAMPIRKA GRATULUJĘ GABRYSI

Teraz czekamy na zdjęcia.
Gosiu wierzę że musi być ci ciężko, ale słuchaj się tego co mówia lekarze, głowa do góry, będzie dobrze, jeszcze kilka dni i odpoczniecie w domciu.:-)
Dobra, widzę że na razie każdy czyms zajęty, ide poprać ciuszki bo widząc jak sie sypiemy wolę na wszelki wypadek być gotowa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam piątkowo i weekendowo!
Majaam ja też już mam dreszcze jak wchodzę rano na BB. Normalnie pierwszą zaczynam sprawdzać listę Deli.:-)


Wampirka gratuluje córeczki. Trzymam kciuki, żeby szybko cała i zdrowa wróciła z tobą do domku. Ucałuj ją od cioci z BB;-)

Gosiu! Remy śliczny aż się napatrzeć nie mogę. I rozumiem, że szlag cię trafia, że wy nadal w tym szpitalu, ale pomyśl sobie, że po pierwsze masz go już ze sobą, możesz dotknąć, pocałować i po drugie zaraz będziecie razem w domku i wszystko się ułoży. Jak ty będziesz śmigać na spacerki to ja na bank będę puchnąć przed kompem i marudzić, że bym już chciała urodzić. Także głowa do góry! Będzie dobrze!
 

Załączniki

  • 0058misie(gify.city24h).gif
    0058misie(gify.city24h).gif
    13,1 KB · Wyświetleń: 127
Do góry