reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniaki czekają na kolejne rodzeństwo :)

Thinka fajnie, że z maleństwem ok, a torbiel skoro ma się wchłonąć to na pewno się wchłonie:tak:
U na spodobnie tzn S. nauczył usypiać Oli w naszym łóżku i moja nauka usypiania poszłaaaa...
 
reklama
Thinka super, że wszystko z maleństwem ok. A torbiel się wchłonie, ciąża temu służy. Ja będąc z Matim w ciąży miałam 5 cm torbiel na jajniku. Wchłonęła się i nigdy więcej nie wróciła.:tak::happy:
 
wrublik to ja Ci powiem, że mnie też dziś bolała szyjka macicy, takie masakryczne kłucie...tylko, że ja już jestem hen hen daleko, ale wolałabym nie usłyszeć, że powinnam leżeć.
 
Ainah nawet gdyby to ze dwa-trzy tygodnie i luz. Czego oczywiście nie życzę!

Wrublik na którą Twoja wizyta jest? Kiedy trzymać && za zdrowego dzyndzla;-) mam nadzieję.:-D
 
wrubik DZYNDZELEK?????? suuuper!!!! Oczywiście najważniejsze, że zdrowy:tak: ale fajnie, że chłopaczek!!! A co z Twoim plamieniem? Dalej odpoczynek, odpoczynek i jeszcze raz odpoczynek czy coś lepiej?
 
dziewczęta lepiej o tyle że ustało to odwieczne krwawienie-plamienie, ale jako że tyyyyle trwało to muszę na siebie uważać, o dzyndzlu lekarz mówił z przekonaniem, więc chyba raczej szykuje się synek
pytałam skąd może być to plamienie, lekarz stwierdził, że może być dużo przyczyn których niestety nie da się ustalić, ale bardzo możliwe że to z drugiej połowy macicy ( bo ja ją mam dwurożną czyli prawie podwójną)
a i zdjęć nie mam, bo robił tylko pomiary, ale powiedział że wygląda na ok, raczej niepokojących objawów nie widać
 
wrublik strasznie się cieszę, że wszystko ok i że będzie chłopak !! Gratulacje :)))))))) Odpoczywaj duuuużo ! :)

Gosiu - o torbie ostatnio myślałam :-D, ale wpierw muszę przyszykować pokój i ciuszki i inne rzeczy, których nie zrobię po porodzie :/

Thinka- współczuję mdłości :( Ja od dwóch dni mam mdłości i częściej latam do kibelka. Oby to nie oczyszczanie organizmu przed porodem :-D W przyszłym tygodniu mam wizytę u gina to się dowiem jak stoją sprawy.
 
reklama
Wrublik super, że wszystko ok! Może w końcu zacznie się prawdziwe korzystanie z uroków ciąży, a nie martwienie się czy wszystko w porządku.
Thinka świetnie, że dzidziuś rośnie!
Ainah teraz same poważne rzeczy do zrobienia - pokój, torba. Jeju już prawie koniec...ale ten czas leci... ;-)
 
Do góry