reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
W zasadzie to jestem zawsze wolna :tak:, tylko zastanawiam się jaką formę będzie miało to nasze spotkanie;-) spacerek, czy odwiedzinki? bo to jednak spory kawałek nas dzieli :sorry2:
Weż młodego i przyjedź do mnie, bo spacerek w ta pogodę to chyba kiepski pomysł. Moze jutro koło 10? Bedę miała motywację, zeby się pozbierać do kupy ;-)
 
Dzięki dziewczynki za słowa otuchy. Tak sobie myślę, jak to w życiu jest, że ludzie tak się kochają, a po iluś latach nie potrafią kompletnie się dogadać :(

Pytia - ktos Ci klawiature wyrwal, ze takie rzeczy czytam??

Potrafia, potrafia - Edee wez tam te chmury z nad Pytii przegon...dmuchnij mocno czy cos...:nerd:
 
Justinka z wrazenia udzielilam sie na kulinariach:)) Powiedz mi co masz w lodowce a powiem Ci co bedziesz miec na obiad:))))

Ach i Jagoda to prawdziwy niejadek!!

Apropos jak sobie radzisz z tym nie jedzeniem?? Ja swoja maltretuje, ze ma siedziec i jesc do konca, ale to chyba pogarsza sprawe:(
 
Tak mysle ze dawno nie było Duni, pwa, Madzienki .

Agacia dzieki za troskę!!!Jestem jestem, ale od soboty jesteśmy same:-(bo nasz tatus szaleje na nartach a Julcia nie schodzi z rączek:no::no::no:i non stop płacze...moze tęskni za tatą:-)

Nawet nie mam kiedy nadrobic zaległości:szok::szok::szok:

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie
 
reklama
Witam mamuski środowo:)))

Nocka taka sobie....mała usneła okolo 2,chociaz wczesniej tez przysypiała wkoncu przystawiłam ja do piersi..ssała ssała i zasneła, przełozylismy ja tylko do lózeczka i spała do prawie 7 rano.... W ogole musze sie Wam pochwalic,bo maluta wczoraj dwa razy popoludniu i wieczorkiem piła z cycusia, o tej 2 jak zasneła tez i tylko rano dostała butle jak narazie, a przed chwileczka tez sie oderwała od cycusia....chyba jej zasmakowal:))
Mała rzecza jak cieszy :-):-):-)
 
Do góry