reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
WITASKI PRZYTULASKI!!!!!!!!!

Wieki mnie tu nie było....ale uwierzcie mi,że brak czasu......teraz kiedy pogoda dopisuje całe dnie wraz z Oliwką spędzamy na spacerkach....a jak jesteśmy w domku to albo wygłupy albo sprzątanie,pranie,prasowanie,gotowanie itd...;-)
Nie próbuję nawet nadrobić zaległości choć żałuję że nie wiem co u Was i Waszych maluszków...mam nadzieję że rosną i chowają się zdrowo...

U Nas z nockami różnie....krople nasenne g**** pomogły i żałuję że wogóle je podawałam małej....
Jeśli chodzi o mnie i tatusia Oliwki to jest ok....oboje staramy się żeby było dobrze choć oczywiście bywają i burze....ale to chyba w każdym związku...:-)

Oliwka rośnie jak na drożdżach....używamy już 4 pampersa....no i jest co nosić na rękach...:-) uczy się już sama siedzieć no i bardzo chciałaby sobie pobiegać...choć narazie stojąc podtrzymywana sprężynuje syrkami ile wlezie...;-)
Wprowadziłyśmy już jeden stały posiłek zamiast mleka i generalnie wszystko młodej smakuje oprócz brokułowej zupy z hippa....ryczy i pluje na kilometr więc jej nie zmuszam...

Madzienka Słońce smoczki wysyłam jutro :tak:

Jeśli chodzi o mnie to waga mi leci w dół....ważę już 4 kilo mniej jak przed ciążą z czego się bardzo cieszę...niestety konsekwencją tego są coraz mniejsze cycki :-D śmiejemy się ze Zbyszkiem,że niedługo będę miała takie jak kobiety w Kambodży...płaskie i do pasa...hahaha

Sciskam Was i Wasze maluszki z całych sił i do miłego ;-)
 
Yoka - dobrze wiedzieć, że u was wszystko ku dobremu zmierza, oby tak dalej i pisz cholero jedna częściej!!
 
WITASKI PRZYTULASKI!!!!!!!!!

Wieki mnie tu nie było....ale uwierzcie mi,że brak czasu......teraz kiedy pogoda dopisuje całe dnie wraz z Oliwką spędzamy na spacerkach....a jak jesteśmy w domku to albo wygłupy albo sprzątanie,pranie,prasowanie,gotowanie itd...;-)
Nie próbuję nawet nadrobić zaległości choć żałuję że nie wiem co u Was i Waszych maluszków...mam nadzieję że rosną i chowają się zdrowo...

U Nas z nockami różnie....krople nasenne g**** pomogły i żałuję że wogóle je podawałam małej....
Jeśli chodzi o mnie i tatusia Oliwki to jest ok....oboje staramy się żeby było dobrze choć oczywiście bywają i burze....ale to chyba w każdym związku...:-)

Oliwka rośnie jak na drożdżach....używamy już 4 pampersa....no i jest co nosić na rękach...:-) uczy się już sama siedzieć no i bardzo chciałaby sobie pobiegać...choć narazie stojąc podtrzymywana sprężynuje syrkami ile wlezie...;-)
Wprowadziłyśmy już jeden stały posiłek zamiast mleka i generalnie wszystko młodej smakuje oprócz brokułowej zupy z hippa....ryczy i pluje na kilometr więc jej nie zmuszam...

Madzienka Słońce smoczki wysyłam jutro :tak:

Jeśli chodzi o mnie to waga mi leci w dół....ważę już 4 kilo mniej jak przed ciążą z czego się bardzo cieszę...niestety konsekwencją tego są coraz mniejsze cycki :-D śmiejemy się ze Zbyszkiem,że niedługo będę miała takie jak kobiety w Kambodży...płaskie i do pasa...hahaha

Sciskam Was i Wasze maluszki z całych sił i do miłego ;-)

No nareszcie Kochana odezwałaś się:tak::tak::tak:

I jeszcze raz wilkie dzieki....tylko pamietaj o mailu:-D:-D:-D

Buziaczki dla Was dziewczynki, Oliwka pieknie rosnie iśliczna z niej dziewczynka...A Ty Mamuska no no że tak powiem wyglądasz rewelacyjnie;-);-)
 
reklama
Madzienko powiedz mi kochana czy te skoki rozwojowe obejmuja plucie? :-D
Mój syn po popołudniowej drzemce wstał z nową zdolnością. Wyciaga język smieje się z tego niemiłosiernie i pluje. :zawstydzona/y:
 
Do góry