reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Madzienko powiedz mi kochana czy te skoki rozwojowe obejmuja plucie? :-D
Mój syn po popołudniowej drzemce wstał z nową zdolnością. Wyciaga język smieje się z tego niemiłosiernie i pluje. :zawstydzona/y:
moje dziecko ma ta umiejetnosc juz od dluzszego czasu i ja nie zblizam sie do niego swoja twarza zbyt blisko bo grozi to ..................:-D:-D:-D:-D
 
reklama

Załączniki

  • stresskokirozwojowe.jpg
    stresskokirozwojowe.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 26
A mi właśnie Córa zasnęła, M tak samo a ja siedzę przed laptopem, popijam kawusię, oglądam Brzydulę i dodam, że wkoło panuję istny bałagan:zawstydzona/y:ale co tam niech się sprzątnie samo:cool2:

Wogóle wybraliśmy się dzisiaj po fotelik samochodowy bo chcę kupić już większy i oczywiście żaden mi się nie podobał:no:Zresztą chciałabym kupić jakiś dobry, ale zupełnie nie wiem jaki:confused:No i kupiłam trochę ciuszków i parę dupereli i poszło 400 zł:wściekła/y:hmmm...a później w aptece kolejna stówka:no:Normalnie tylko bank obrabować:dry:Żesz nie mógł by człowiek by wygrać w tego lotka:-)
 
Yoka, super ze u Was dobrze, a Oliwka śliczna i duża dziewczyncia.

Agaciu, ciesze się ze Mati zaakceptował narzeczoną:-).

Polatałm troche po miescie i kupiłam sobie sukienkę i do tego bolerko, jeszzce tylko jakieś buciki do tego i już mogę iść na komunię.

A tak wogóle to humor mam niezaciekawy, po pracy zadzwoniła do mnie ciocia, zaprosilismy ja na komunię, bo to taka moja bratnia dusza, mimo że mam dużo bliższą rodzinę i nie zapraszaliśmy, a ją bardzo lubię i tak sie cieszyliśmy ze przyjedzie, bo kilka dni temu potwierdziła nam obecność. Niestety dzis odebrała wynik rezonansu, okazało sie że ma guza w głowie, nic mi sie juz nie chce, cały cza o tym myślę, chciałabym zeby to był tylko zły sen.
 
Ja mamuśki tylko na chwilkę :)

Marzycielko w końcu nie zapomniałam i oglądałam programik....wyglądałyście z Oliwcią i mężusiem prześlicznie:))) aj no cudownie.... mała taka zadowolona...zresztą nie mniej jak ty:) i naprawdę wyglądasz rewelacyjnie :)

Yoka..... tak się cieszę,ze w koncu napisałaś co tam u Was :) bardzo sie cieszę,ze wszystko dobrze:) no i zgadzam sie z MADZIENKĄ....WYGLADASZ PO PROSTU REWELACYJNIE....BOMBA:)

Nio a u nas się łaśnie skończył 20 minutowy płacz....teraz tylko kompanko i mam nadzieje,ze przy cycusiu malutka lulnie:)
buziaczki:*
słodkich snów i spokojnych nocek:)

WIDZĘ, że co do swatania nie ma propozyjcji dla mojej Mariczki....hmmmm:zawstydzona/y:
Duniu będę trzyamała malutka pod kloszem dla Krystianka:*:*:*:*
 
Właśnie zapomniałam napisac, ze oglądałam wczoraj i dzisiaj programik, wczoraj mało Was było Marzycielko, ale dzisiaj nawet sporo i przyznaję rację, wyglądasz super, zresztą mąż i Oliwcia tak samo, jesteście fajną rodzinką
 
ooooo Yoka :-) No nareszcie kobitko sobie o nas przypomniałaś :tak: Cieszę się, że u Was wszystko dobrze się układa. Oby tak dalej. No i zaglądaj do nas częściej kochana, bo tęsknimy!

A co do wybierania dzieciom żon i mężów, to mój mężulo też ma takie zapędy - mówi, że Jasiowi będzie organizował castingi, a Hanii z domu na żadną imprezę nie puści, na wszelki wypadek ;-)Dobrze, że ma mamusię, będę z nią konspirować w sprawie randek, haha.
 
reklama
Do góry