reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

mam pytanie . czy pijecie mleko? bo juz sama niewiem lekarz mi mówił ze jak najbardziej mam pic a kuzynka ze nie bo dziecko bedzie uczulone na mleko . co wy o tym sądzicie?

 
reklama
Cześć dziewczyny:-) Witam serdecznie wszystkie nowe (przyszłe) mamy :-) My też już myślimy nad imionami, ale co jakiś czas nam się to zmienia myśle że imie przyjdzie jak zobacze moje maleństwo w grudniu. A tak na razie to Gabriel lub Gracjan i Amelia.
Mam dzisiaj wizyte wieczorem i tym razem posłuchamy serduszka razem z Piotrem. Już nie możemy się doczekać:-)
A co do tematu brzuszków to mój też się już powiększa. Na razie na samym dole, ale jak będe dalej miała taki apetyt to zacznie szybko rosnąć nie tylko z powodu dzidzi.

Hey :)
A ja mam pytanie na takie USG dopochwowe wpuszczają mężów??
Tez bym chciała aby mój TZ za 3 tyg. posłuchał serducha.
 
Witajcie moje drogie:)) Długo mnie nie było,ale moje samopoczucie było tak fatalne że bardzo żadko byłam w stanie siedzieć przy komputerze:( Nikomu nie życze takich mdłości i wymiotów jak mnie dopadły...kilka razy straciłam przytomność z osłabienia...ahhh szkoda gadać...ale od dwóch dni jest super chyba wszystko ustało...przynajmniej tak się łudzę:)Witam wszystkie nowe grudnióweczki:)))Ja mam wizyte 14 maja i juz nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak urosła moja kruszynka:))) Buziaki
 
Witajcie moje drogie:)) Długo mnie nie było,ale moje samopoczucie było tak fatalne że bardzo żadko byłam w stanie siedzieć przy komputerze:( Nikomu nie życze takich mdłości i wymiotów jak mnie dopadły...kilka razy straciłam przytomność z osłabienia...ahhh szkoda gadać...ale od dwóch dni jest super chyba wszystko ustało...przynajmniej tak się łudzę:)Witam wszystkie nowe grudnióweczki:)))Ja mam wizyte 14 maja i juz nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak urosła moja kruszynka:))) Buziaki

Ojc no to ładnie Cię dziecię wysysa :baffled: No ale cóż takie Nasze życie.
Ja tez przez jakiś czas nie wstawałam z łóżka ale teraz jest coraz lepiej:)
 
Marzycielko szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Ja miałam usg dopochwowe w piątek (w szpitalu), ale byłam tak spanikowana, że nawet nie pomyślałam żeby o to spytać.
 
A powiedzcie mi prosze (wiem że moje pytanie może być głupie, ale naprawde nie wiem) w jaki sposób przy normalnej wizycie słucha się bicia serca dziecka? Bo gdyby nie to piątkowe usg to dopiero dzisiaj pierwszy raz bym je usłyszała.
 
A powiedzcie mi prosze (wiem że moje pytanie może być głupie, ale naprawde nie wiem) w jaki sposób przy normalnej wizycie słucha się bicia serca dziecka? Bo gdyby nie to piątkowe usg to dopiero dzisiaj pierwszy raz bym je usłyszała.

Ja miałam USG dopochwowe i wtedy lekarz można powiedzieć namierzył serce i tylko włączył głos;-)
A serducho zasówało jak szalone i zdrowe:-)
 
Marzycielko szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Ja miałam usg dopochwowe w piątek (w szpitalu), ale byłam tak spanikowana, że nawet nie pomyślałam żeby o to spytać.

Daj znac czy na dopochwowe tez wpuszczają mężów.
Ja myślałam , że zaczekamy na USG przez brzuch jak dziecko bedzie starsze i wtedy mój TZ będzie.
 
reklama
Do góry