Zapominajka
dwa kawałki nieba mam
Witajcie;
u nas w nocy przeszła straszna ulewa i burza. I dzisiaj znowu brzydko. Deszcz wisi w powietrzu więc chyba w domu posiedzimy...
u nas w nocy przeszła straszna ulewa i burza. I dzisiaj znowu brzydko. Deszcz wisi w powietrzu więc chyba w domu posiedzimy...



jutro pojadę tak jak jestem umówiona i zapytam jeszcze o moje obawy zanim podejmę decyzję, najwyżej zrezygnuję..