reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
hej kochane
ja tez czekam na wiesci od aluski !!! mam nadzieje ze wszystko u nich ok i z radosci poprostu ni eodpisuje bo jest zajeta cieszeniem się pozytywna informacja... oby nic im nie byo !!!

sarka
to jaki sklep otworzyłaś?? bo tak czytam i chyba nie napisałąs w końcu ;-)

ewwe
no moj uwielbia robic para para buc i laduje glowa albo po cycach albo w glowe i nie patrzy tylko z calej sily i sie cieszy. ostatnio postnowilam ze juz nawet nie bede tego wymawiac bo jeszcze troche i zacznie podchodzic do sciany:eek:

co do niani to taka fajna sie wydawala i w sumie nawiazalam z nia wspolprace... od poniedzialku a asce juz napisalam ze tylko po wyplate 10tego moze przyjsc. ta nowa ma 20 lat i w sumie opowiadala mi o dzieciach ktorymi sie zajmowala jednym od 2 miesiaca do 10 tego miesiaca zycia... jakies zabawy co robila w ogole widac ze taka zywsza dziewucha wydaje sie byc fajna aska byla taka niesmiala i ona nie bardzo w moim towarzystwie cos z jaskiem robila zobaczymy jak ta. nie chcialabym juz zmianiac opiekunki. powiem wam ze odpisali mi ze zlobka i w sumie 550 zl za 5 godz. dziennie. ok fajnie i z dziecmi by sie bawil tylko tak albo sie daje 200 zl wpisowego albo sie dziecku zapewnia lozeczko i kocyk i cos tam z certyfikatem CE czy cos. on w dzien nie spi w lozeczku zreszta tylko w wozku bo nie ma bata nie usnie polozony. no ale przy opiekunce lepiej jest nam czas dograc, taniej nam wychodzi, o i nie bedzie tak chorowal bo wiadomo. tylko bardzo bym chciala zeby czas z dziecmi juz spedzal a dwa w jednym sie nie da. no coz narazie postawie na ta dziewczyne i mma nadzieje ze okaze sie wporzadku.

gufi
ja tez 6 za godz. place we wrocławiu. i zawsze jest kilka chetnych. u nas wychodzi zawsze okolo 45-60 godzin w miesiacu bo staramy sie mijac z mezem zeby zaoszczedzic no i tak w sumie na 1/3 etatu opiekunka robi. mloda dziewczyna wiec w sumie nie wiem czy po czasie nie powie ze sie pozegnamy bo za malo kasy ma. ale narazie w sumie sedzi w domu i i tak nic nie robi. a wtedy jakby odeszla to bym do zlobka dala o i juz bym miala problem z glowy :)

a tesciowa nigdy nie chce juz widziec u siebie w domu dluzej niz kilka dni w odwiedziny:no: to jest ostetaeczna ostatecznosc

jakby moj jas mial rodzenstwo to juz by fajnie bylo :) ale malz nie chce z reszta w szpitalu pewnie bym non stop lezala i w ogole lipa by byla. a bym juz chetnie zaadoptowala ale to tak strasznie dlugo trwa i mieszkania swojego nie mamy wiec od razu nas wysmieja... ehhh ale chcialabym zeby mial sie z kim bawic. dobrze ze mamy pieski bo daje jasiowi np smakolyki dla pieskow i on wie ze trzeba dac peskowi a nie samemu zjesc i ladnie daje i tez ie ich zabawkami z nimi bawi wie ze ich zabawki to ich a jego to jesgo :)
 
Dziewczyny zrobiłam przelot przez profil Aluśki i bb i znalazłam taką informacje na Lublinie gdzie Aluśka również pisze
Martynka miała wczoraj usg i rtg brzuszka. Wyszło że jelita nie pracują tak jak powinny i dzisiaj robią badania w kierunku choroby Hirschsprunga. Ma być karmiona dożylnie.

Lecę doczytać czy coś jeszcze piszą dziewczyny.
Trzymajmy kciuki!
 
mississ - wy macie te dziewczyne na umowe czy tak na dogadanie sie? mlodziutka jest, nie boisz sie takiej dziewczyny zatrudniac?

A w niedziele WOSP moze nam sie uda isć :-)
w ta niedziele? to ja sie musze zorientowac co i gdzie sie bedzie dzialo u nas...

w sumie to tylko chcialam zobaczyc czy cos od Aluski jest, ale jej pewnie nie w glowie BB...
 
Antylopka no w ta. 8 stycznia :-) Może wreszcie mi sie uda dotrzeć. Niby taka aglomeracja a znalezc coś konkretnego ciężko...
Biedna Martynia....W sumie co sie dziwić, że Alusce nie w głowie esemesy :-(..... Może naet mojego nie doczytała :-(
 
Hej, dzisiaj rozmawiałam z Alą i lekarze zdecydowali nie robić badania w kierunku Hirszprunga, bo jak powiedzieli Martynka ma tendencję do zaparć i powinna być pod opieką gastrologa:baffled:. Dzisiaj dostała lewatywę po której była kupa i poszła ona do badania.
Jak coś więcej dowiem się to będę Was informować.
Pozdrawiam Justyna
 
Justyna - dzieki za wiesci ... musze doczytac co to za choroba, bo nie mam pojecia :baffled:

karolina moja Oli waży coś około 9kg. Miesiąc temu ważyła 8600 więc pewnie teraz niecałe 9, a ubrania nosi na 74/80

moja wazy chyba niecale 8kg :rofl2: zobaczymy na bilansie. ale chyba dluga jest, bo bodziaki na 80 juz za krotkie i teraz wchodzimy w 86.
 
hejka dziewczęta!
ostatnia myśl jak wczoraj zasypiałam? - co u Aluśki... pierwsza myśl jak się zbudziłam? - jak Martynka... niech już będzie u nich dobrze...
jestem po śniadaniu, ale chyba jeszcze za mną chodzi śledzik :sorry::confused: może w ciąży chyba jestem...

ale u nas wieje, mam wrażenie że nam zaraz w bloku dach urwie, a że mieszkam na 4- ostatnim piętrze, to gwiżdże niemiłosiernie, no i słyszę jak hula wiatr na dachu pomiędzy ekranami do produkcji energii za pomocą słońca:confused:
 
reklama
Witam.;-)

Też mnie męczyła sprawa Aluśki:unsure:, dlatego wczoraj jak szpieg po bb w poszukiwaniu wiadomości. Mam nadzieję, że nie będzie mi miała za złe, że ją prześwietliłam:sorry2:.

Dzisiaj stwierdziłam, że idzie ku lepszemu, ot tak. Jadąc do przedszkola robi się już jasno:tak:, a jeszcze jakiś czas temu było ciemno jak w d...
 
Do góry