reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

i wsystko juz wiem... zaproponowal mu degradacje do z-cy ale kasa zostaje ta sama co byla i sie mnie pyta co zrobic... ehh :-( ie no ok jak kasa sie nie zmienia to dobrze teraz tylko problem z tym wpisem w swiuadectwo pracy... bedzie mial degradacje wpisana tak czy siak raczej chyba sie zgodzi bo umowa na stale zostaje wiec luz i moze ten kredyt glupi wezmiemy. nie sadze ze ta sytuacja u nich w pracy powroci do normy w koncu
 
reklama
krolcia
zostaje w pracy bo sie zgodzilismy. w sumie tak na zywo to jakas roznica jednak jest a drugie to papier, moze wpisze ze wynikajaca z redukcji etatow czy cos no nie wazne ważne właśnie ze umowa na stale zostaje i kasa ta sama i na moje pytanie to jak zostaje po staremu to nie mozesz byc caly czas kierownikiem to mi powiedzial ze zmienila sie struktura firmy i musi byc tak i tak heh... beznadziejne to dla mnie ale coz wazne że praca jest i zostaje ta sama teoretycznie-boje sie tylko jak moj m zniesie fakt ze bedzie pod kogos podlegal heh czy nie bedzie mu to przeszkadzalo ani troche bo w to wątpie... uff jakos tak nerwy ze mnie troche zeszły jak juz wiemy co i jak... i miejmy nadzieje ze to co bedzie na papierze to nie bedzie mialo znacznego wplywu na jego przyszla prace bo on nie chcialby pozniej szukac pracy jako z-ca tylko jako manager anawet z czasem wyzej... no nic narazie jest jeden problem z glowy pozyjemy zobaczymy moze a noz sytuacja znow wroci do normy albo ktos sie nie zgodzi i z jednego zrobi kierownika z powrotem... zobaczymy

dziewczyny dzięki wszystkim za kciuki !!!! :) w ogole sie dowiedzilam ze dwoch kierownikow dostalo propozycje degradacji do zwyklego pracownika.... to dopiero masakra jakas jest... więc w mniejszym bądx większym stopniu dyro docenia prace mojego meza.

mam pytanie: czy wasze dziecie tez zgrzytaja zębami ?? oj to non stop siedzi bawi się albo jak mu sie nudzi to zgrzyta zębami a mnie to tak irytuje bbrrr
 
Ostatnia edycja:
Missi no jednak chyba najważniejsze że jest praca a kto wie może dłuuuuuuuugo nie będzie musiał szukać następnej, a tu z powrotem wróci do swego stanowiska skoro mówisz że go trochę bardziej docenili niż innych...
a co do zgrzytania zębami, to nie wiem może to przesąd ale u nas mówiło się że trzeba takie dziecko odrobaczać, bo widocznie może mieć robaczki... może jednak zapytać lepiej lekarza?
 
moja Paulina zgrzytała-odrobaczałam ale dalej jej sie to zdarza.... nie wiem dlaczego moze trzeba by wymaz z kupy zrobic to by sie całkowicie wyjasniło?
 
zapytam jak na szczepieniu bede. on to raczej znodow robi ale takmnie to denerwuje.

no ze praca jest to dobrze ale pewnie itak zacznie szukac innej... postawcie sie w jego sytuacji ja przynajmniej na jego miejscu chyba bym sie musiala mocno zastanowic i przemyslec za i przeciw. no nie wazne wazne jest to ze juz wszystko wiemy

nie chce mi sie isc dzisiaj do pracy ... wczoraj padl system wiec wrocilam o 2 w nocy do domu ciekawe jak dzisiaj bedzie...
 
Missiiss w tym kraju to najwazniejsze, ze praca i kasa ta sama Ufff.
Zgrzytanie moze byc od robaczków ale dzieci czasem sie po prostu tak bawią.
Ivona a odrobaczalas bez posiewu??? To lepiej zrobić, tak na wszelki.
Lolo zostanie majtkiem :-) Przy okazji kupiłam Fifkowi sama pelerynke drakuli za 4 zł.
Szalona mamuska ze mnie :-p Lolo padl...No mam nadzieje, że sie nie obudzi za 2 h i nie będzie szalal do pólnocy bo wyjde z siebie i stane obok...
 
widzisz Bodzia taka pani doktor że mi nie zleciła...:(
O pobranie krwi dla Ali tez sie musiałam upomnieć....mąż kategorycznie chce ją zmienić-teraz szukamy innej-żeby w okolicy była

rany Alisterka podniosła mi bluzkę i zobaczyła cyce-uśmiech"banan" od razu... ja spuściłam bluzkę RYK!!!:) :-D komediantka z niej:-)
 
reklama
Ivona o moim piszesz??;-)ech lekarze....Fifi jak zaczynamgo karmic osie potrafi na glos smiac..I jak tu odstawić ;-) Owłasnie tyłem szedł. A dzisiaj w ogóle siedzi i patrze a on buch stope do buzi :szok: Dziecko mi sie cofneło :-p
 
Do góry