reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Dzień dobry

Gratulacje @lenam77 i @Grama80 [emoji175] [emoji175] dzielne z was dziewczyny!

Ciekawe kiedy moja łaskawie zechce wyjść. Obok leży dziewczyna co ma mieć dziś planowane 3cc i ona się mnie dziwi. Zresztą wszystkie się mnie dziwią tu [emoji28]

Głowa mnie boli..

Ciekawe jak tam moje smyki. Syn mój gorączkował wczoraj.. dziś chyba do pkola nie pójdzie. Może jak będzie bez gorączki to na chwilę do Mikołaja pójdzie. . Tam w domu pod poduszką pewnie prezenty znajdą :)

♡ 40 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
reklama
Witam sie I ja z rana.
Moje chlopaki juz o 6 wstali co by porozpakowywac prezenty.
Tak do szkoly o 7 ciezko wybudzic a Dzis wiele wyspani o 6 juz [emoji23][emoji23][emoji23]
Do tego maz wczoraj zasnol szybko zrabany po pracy no I ja czekałam zeby podlozyc prezenty. Filip padl szybko ale Patryk gadal z dziewczyna [emoji6][emoji23] przez WhatsApp do pozna.
Wkoncu jak myslalam ze zasnol poszlam z tymi prezentami a ten leb podnosi I " ooo ooo mikolaj w ciazy " [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
No nic I tak juz w mikolaja nie wierzyl [emoji23][emoji23][emoji23]
Matka falstart popelnila.

Nam znowu nie dobrze .muli jak by cos siedzialo na zoladku. Masakra normalnie.

@elifit ale tej twojej Lilce nic a nic sie nie spieszy!!dobrze jej widocznie u Ciebie.
Zdrowka dla syna.

@lenam77 @Grama80 gratulacje mamuski!!!!!

Dzis robimy ostatnia wizyte kontrolna u gina.ciekawa ile to moje malenstwo wazy.
I co Tam z moja szyjka



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry