reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Grun, zdrowia dla Was.

U nas Szymonek nie dosc ze nadal ma ten katar, to od wczoraj rzadka kupka (taka wodnista) i dzis zwymiotowal (mam nadzieje ze jednorazowo). Najgorsze jest to ze takie male dziecko ciezko ocenic czy jest ospale itd..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej w nowym roku!

U nas nocka ok. Lili śpi po 3h :) za to starsza córka łazi i budzi. Na szczęście jest jeszcze se mną mąż więc mogłam odespać.
Wczoraj dzieci poszły spać po północy. Wypiły piccolo i fajerwerki obejrzały. Tańcowały cały wieczór a Lili spała jak suseł [emoji14]

A ja teraz gotuję barszcz :)
Miłego pierwszego i zdrowia chorowitkom

[emoji813] Lili ur. 18.12.2016r [emoji813]
 
U nas mala padla juz o 17.30. Wczesniej ja umylam i porządnie nakarmilam. Zobaczymy ile pospi. Cos jej dzis nie pasuje. Najpierw nie spala w nocy. Budziła sie co 1.5 h na cyca, cale popoludnie nie spala a potem mocno krzyczała. Dopiero po kąpieli u cycu sie uspokoila i zasnela.

Maly mi 3 noce goraczkowal po 40 stopni. Bylam w piatek u lekarza i mówiła ze tylki infekcja wirusowa. A dzis pojechaliśmy do kliniki i okazalo sie ze maly ma obustronne zapalenie uszu. Dostal antybiotyk i zobaczymy jak mu pojdzie. Tylko tez spierniczylam bo za mocno go rozrobilam. Spieszylam sie i przelalam wode. Podaje mu troche wiecej ale sama już nie wiem czy tak da rade. Najwyżej jak nie bedzie pomagal to pojde jeszcze raz do pediatry w tym tyg.

@elifit u mnie tez starszak budzi małą w nocy np jak mocno kaszle. W dzien za to nic jej nie przeszkadza jak spi. Lazimy sluchamy muzyki maly krzyczy caly dzień a ona sie wysypia.

Izulka kindzia i Antiope zdrowka dla maluszkow. Tak to jest jak starszaki wszystko do domu przynosi. U mnie to samo mlody caly czas chory. Nie mam juz sily go odganiac od Rozali


km5s8u69dm9dsszh.png
 
A ja mam jeszcze małe pytanie...
Przez chorobę, stres i mękę siedzenia w domu bez Małej zaczęłam dzisiaj ostro sprzątać i chyba się przecholowalam bo miejsce rany po cc boli jakbym się cofnela kilka tyg wstecz a i krew pologowa trochę bardziej krwista... achh głupota. Już myślałam że jestem zdrowa!
Czy czymś mogę sobie pomoc! ?


Helen troszkę lepiej, spokojna leży i śpi w tym szpitalu...
Ja mam nadwrazliwosc - rycze o byle gowno...hormony robią swoje.


Próbuje z laktatotem walczyć ale słabo wychodzi. Boję się że jak nie wyzdrowieje aby do niej moc iść jak najszybciej to z tego kp będzie totalna lipa...
Achh oby ten rok rozkrecal się lepiej.
 
reklama
Do góry