Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Mnie łapią czasami takie bóle z prawej lub z lewej jak nagle wstanę lub gwałtownie obrócę się na łóżku. Staram się delikatnie wstawać i poruszać - to jest taki krótki gwałtowny ból, coś jak skurcz lub kolka tylko że nisko.Dziewczyny powiedzcie mi jedno czy pobolewają Was pachwiny ? ?? od rana czuje ból po prawej stronie.
Ale to znaczy że wszystko dobrze i nic go nie zaniepokoiło [emoji3]Witajcie Kochane ja już po wizycie
Ogólnie dzidzi nie widziałam dał tylko posłuchać przez detektor., sprawdził szyjke i włożył wziernik i to tyle 19 lipca połowkowe., hmm troszkę zawiedziona jestem że nic nie zobaczyłam
Kochana daj przepis na tą sałatkę bo ślinka mi cieknie[emoji1]Dzień dobrypo wczorajszym plamieniu ani śladu więc dziś odetchnęłam z ulgą. Co prawda prewencyjnie biorę nospe bo brzuch lekko pobolewa, wcczoraj bolał jeszcze krzyż, ale i tak jest lepiej
![]()
@Rossiczka @Zinc @reniuszek ale Was na przyszności wzięło! Aż mi ślina pociekła. Do mnie dziś po pracy wpada koleżanka więc też coś uzrobić papu muszę. Zastanawiam się na sałatką z truskawkami i szpinakiem z sosem czekoladowym i nad pijasem (taki turecki z tego co kojarzę przysmak).
@Millo ale pech z tym przeziębieniem :\ jakby człowiek jeszcze mógł wziąć jakiś gripex czy coś takiego to pewnie w 3 dni byś zdążyła się wykurować, a tak na czosnku i miodzie trzeba polegać![]()
Ja wczoraj miałam ochotę na makaron Ale jak już był na talerzu to jakoś nie mogłam go tknąć[emoji23]Kochane z tymi zachciankami to mam śmiesznie. Jednego dnia naszła mnie przeogromna ochota na ciasto typu rafaello. Zrobiłam, jedynie pół wieczoru mi to zajęłocieszyłam się, że rano do mojej inki sobie zjem. Taaa cały jeden kawałek i to właściwie na siłę. Teraz mam ochotę na sernik na zimno
![]()
Ochota mi mija jak juz przygotuje to na co mam ochotę.. Za to mąż szczęśliwy bo bardzo różnorodne smakołyki ma do próbowania.
Czy ktoś też tak ma czy tylko ja taki wariat?
Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam podobnie tyle że ja jedynie z lewej strony odczuwam ból.Mnie łapią czasami takie bóle z prawej lub z lewej jak nagle wstanę lub gwałtownie obrócę się na łóżku. Staram się delikatnie wstawać i poruszać - to jest taki krótki gwałtowny ból, coś jak skurcz lub kolka tylko że nisko.
To w sumie pocieszające że nie jesteśmy z tym same, więc uznajmy że to normalne i nie stresujmy się tym [emoji4]Mam podobnie tyle że ja jedynie z lewej strony odczuwam ból.
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom