reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Pieszczoszka hahah laktacja^^dobre:D
Digital:*
Eraja to smaruj sie,smaruj:*


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@daruuunia3 Zwolni trochę kobietko ;)Bo w tym biegu to maleństwo może smyra Cię tylko nie czujesz ;)Na pewno jest wszystko ok ;)
@MagMag Wyrazy współczucia. Jesteśmy z Tobą ;*
@Millo Super wyglądasz.Ja jestem zapisane do fryzjera na 11.08 i też chce skrócić włosy,ale jeszcze nie wiem jak bardzo ;)
@Eraja Też bym tak chciała ;)A tak to mój się raz odezwie a raz cisza i wtedy ja dostaje wariaci ;)
Ja mam gości w sobotę bo przyjeżdżają nas prosić na chrzciny i pasuje coś naszykować a mi się nie chce :D
 
@Millo pięknie wyglądasz !!!
@Eraja o ja ! Rośnie Olus rośnie !!!

Ja się trochę w krecilam w oglądanie tv i kocyk.
Robię taki wzór z czystej bawełny.
20170727_134555.jpg
Ok 80cm szeroki i mysle ze długi na 100-120 cm będzie :)
Co myślicie ?
 

Załączniki

  • 20170727_134555.jpg
    20170727_134555.jpg
    366,6 KB · Wyświetleń: 380
Angella dziekuje:)To imprezka.sie szykuje^^
Reniuszek ale cudny!!uwielbiam takie kocyki welniane!!jasne ze bedzie dobry.Na poczatku dla syna szylam 100×75 wszystkie kocyki,posciel

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry