reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ja teraz co 4 ...
Ale w stałym kontakcie z moja doktor . Później będę mieć co 2 jak już 30 tydzień wybije

Ja sie wlasnie zastanawiam czy pozniej wizyty beda jeszcze czesciej, ja co 3 tyg mam od poczatku ciazy :) jeju juz sie nie moge doczekac 30 tygodnia :D a pozniej znowu ktg i bedziemy spedzac pol godz lezac i sluchajac bicia serduszka hehe
 
Ja chodzę tak co 4 tygodnie. Jesli mnie cos niepokoi to ide szybciej.

Wczoraj robilam naleśniki z serem i tak mi to siadlo na zoladek że mialam cale popoludnie a nawet noc z glowy;/ Po obiedzie zazwyczaj sie kładę a wczoraj nie mogłam bo musielismy pojechać do sklepu. I bol glowy sie rozkrecil.

Milego piątku!
 
A czy wy tez macie wizyty co 3 tyg?
Ja mam wizyty co 4 tygodnie, w poprzedniej ciąży miałam co 3 ale ustaliliśmy z dr że robimy rzadziej, a jak coś będzie mnie niepokoilo to dzwonię lub przyjeżdżam wcześniej.
No i właśnie wczoraj byłam na wizycie i USG połówkowym. Z dzidzią wszystko w porządku, co prawda bardzo się kręcił i nie chciał dać sobie zbadać serduszka, ale jakoś się udało. Problem jest z łożyskiem, bo jest przodujące. Dr mowi że są jeszcze spore szanse że się przesunie jak macica będzie rosła, ale ja oczywiście już widzę najczarniejsze scenariusze.
 
Hej dziewczynki mam pytanko czy któraś z Was może użytkuje łóżeczko firmy chicco lullago zip bo szukam opinii na jego temat:p
 
Ja dzisiaj bardzo aktywnie od rana, nasze mieszkanko w końcu ogarnięte po remoncie salonu I dziś przeprowadzalismy się od teściowej, musialam nas rozpakować, plus wzielam się za upranie I wieszanie firanek teraz leżę i odpoczywam. Oglądam łóżka dla syna bo czas na "dorosłe" I szukam inspiracji na fajna szafę do jego pokoju, bo chce dac zrobić na wymiar
Zazdroszcze ja mam remont w pokoju syna . sajgon w calym domu. Nie wiem jak ja to posprzątam ;( .czy wasze dzieci tez maja tyle zabawek.
 
reklama
Do góry