reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Witam Was dziewczynki, ja w piątek miałam wizytę dzidziuś waży 415 gram i wygląd,że wszystko jest w porządku. Ostatnio robiłam badania i wyszły mi bakterie w moczu lekarka kazała zrobić na następną wizytę mocz na posiew.
Mam pytanie do tych dziewczyn co mają cukrzycę ciążową, jestem na nocnej insulinie cały czas zwiększam ilość jednostek a mimo to cały czas cukier mam powyżej 90 możecie mi powiedzieć jakie Wy macie wyniki i ile jednostek insuliny bierzecie?
Dziewczyny bez cukrzycy miałyście już robione testy obciążenia glukozą?
 
reklama
A czy wy tez macie wizyty co 3 tyg?

Ja mam wizytę równo co 4 tygodnie i widzę, że moja lekarka tego pilnuje. Jak wyjeżdżała na urlop i wizyta kolejna miała być po 5 tygodniach to kazała iść do swojej koleżanki na wizytę. Częstsze wizyty będę miała w późniejszych tygodniach ciąży bo tak mi prowadziła pierwszą ciążę, ale nie pamiętam od którego tygodnia ciąży.
 
Ja jeszcze jestem przed glukozą. Obawiam sie troche, bo w pierwszej ciazy cukry mialam na granicy doslownie i urodzilam dziecko 4.400. Moze to nie ma zwiazku bo maz tez taki duzy sie urodzil;)
 
Hej kochane. Wróciłam juz po urlopie opalona, wypoczeta i z nowa energia :). Od wrzesnia o ile się wszystko uda zaczynamy nowy etap naszego zycia... Oby lepszy. W nowym miejscu gdzie nikt nic niewie i o nic nie bedzie pytal... Pozdrawiam cieplo.

Totois30 wynik amnio prawidłowy.
Pewnie nigdy nie dowiemy się co bylo przyczyna śmierci naszego synka... Ale zycie toczy się dalej. Co ma byc to bedzie.

Za wszystkie z Was trzymam kciuki :).
Aga, sciskam Cie mocno. Ciesze się, ze masz tyle sily w sobie. Mam nadzieje ze wszystko sie Wam pouklada, tak jak sobie wymarzyliscie. Odzywaj sie czasem do nas :) Caluski :)
 
Hej dziewczyny! Nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętacie... Ze sporą częścią z Was byłam tu od samego początku. Obiecałam, że jak tylko po raz kolejny zobaczę dwie kreski na teście, to się Wam koniecznie pochwalę. No to jestem [emoji5] Termin na koniec kwietnia/początek maja.
P. S. Notorycznie podglądam Waszą galerie z brzuszkami [emoji173]️
 
Hej dziewczyny! Nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętacie... Ze sporą częścią z Was byłam tu od samego początku. Obiecałam, że jak tylko po raz kolejny zobaczę dwie kreski na teście, to się Wam koniecznie pochwalę. No to jestem [emoji5] Termin na koniec kwietnia/początek maja.
P. S. Notorycznie podglądam Waszą galerie z brzuszkami [emoji173]️
Widziałam.Twoj wpis wlasnie albo na kwietniowkach albo na majowkach i baardzo sie ucieszyłam! Gratulacje!!!!! :*
 
Hej dziewczyny! Nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętacie... Ze sporą częścią z Was byłam tu od samego początku. Obiecałam, że jak tylko po raz kolejny zobaczę dwie kreski na teście, to się Wam koniecznie pochwalę. No to jestem [emoji5] Termin na koniec kwietnia/początek maja.
P. S. Notorycznie podglądam Waszą galerie z brzuszkami [emoji173]️
Gratulacje kochana :)
 
Część dziewczyny mam pytanie czy w ciąży można nosić łańcuszki brazoletki? Bo ja slyszsłys że nie wolno i nie wiem czy to prawda
 
Hej dziewczyny! Nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętacie... Ze sporą częścią z Was byłam tu od samego początku. Obiecałam, że jak tylko po raz kolejny zobaczę dwie kreski na teście, to się Wam koniecznie pochwalę. No to jestem [emoji5] Termin na koniec kwietnia/początek maja.
P. S. Notorycznie podglądam Waszą galerie z brzuszkami [emoji173]️
Gratulacje
 
reklama
Część dziewczyny mam pytanie czy w ciąży można nosić łańcuszki brazoletki? Bo ja slyszsłys że nie wolno i nie wiem czy to prawda
Jak się wierzy w zabobony to nie można;)

U mnie dziś znowu upalnie. Ale spacer, piaskownica i sklep zaliczone. Pranie nawet schnie..a kolejne czeka na poskladanie...no ale nie wszystko na raz.

Dzidzius kopie a ja sie czuję nawet lepiej. Wyjscis nie mam. W tym tygodniu 2 dni jestem sama z synem do nocy.
 
Do góry