reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@PaniAg właśnie o tobie myślałam miałam pisać, że chyba wyszłaś ze szpitala skoro nic nie piszesz :) Jak synek zareagował na brata?

Zachwytom nie było końca. Dzieckonstarsze oszalalo z emocji i buzia mu sie nie zamykala. Widać bylo ze jest przejęty sytuacją. Chciał głaskać brata i sie z nim bawic i mowil ze on jest świetny i mowil:
" witaj w rodzinie Nunusiu!". A raz sie rozplakal jak Tymek sie zaczal.krzywic i wrzeszczec. Biedny moj starszak, taki mądry a tak wiele nie rozumie. Jutro wyjde z nim sam na sam chociaz do sklepu.
 
reklama
@PaniAg Kiedyś rozmawiałam z moją ginekolog i ona mi mówi, że bardzo ważny jest kontakt matki ze starszym dzieckiem tylko we dwoje i że najlepiej poza domem żeby nas nic nie rozpraszało :) widzę, że wcielasz tę mądrość w życie.
A Ty się tak dobrze czujesz, że chcesz już wychodzić z domu?
 
Ostatnia edycja:
@PaniAg Kiedyś rozmawiałam z moją ginekolog i ona mi mówi, że bardzo ważny jest kontakt matki ze starszym dzieckiem tylko we dwoje i że najlepiej poza domem żeby nas nic nie rozpraszało :) widzę, że wcielasz tę mądrość w życie.
A Ty się tak dobrze czujesz, że chcesz już wychodzić z domu?
Tak podczytuje i wtrące... Jedna z tych najważniejszych rzeczy, które postanowiliśmy sobie z mężem :zrobimy wszystko żeby nie zaniedbać starszej córki. Angażować, ale właśnie też bywać sam na sam, choćby na chwilę, to bardzo ważne
 
@PaniAg Kiedyś rozmawiałam z moją ginekolog i ona mi mówi, że bardzo ważny jest kontakt matki ze starszym dzieckiem tylko we dwoje i że najlepiej poza domem żeby nas nic nie rozpraszało :) widzę, że wcielasz tę mądrość w życie.
A Ty się tak dobrze czujesz, że chcesz już wychodzić z domu?

Juz sie czulam o wiele lepiej ale po zmianie opatrunku na ranie, pielegniarka tak mi przejechala mocno po blizniw ze boli do dzis. A to bylo przed wczoraj. Łóżko w domu jest nizszs i zle mi sie wstaje no ale do biedry z Mlodym chcialam iść. To sie chlop wtracil ze jedzie z nim do Tesco i Deichmana po buty. Moze jutro sie uda wyjac.

Nocka ok, Malutki srednio chce jesc wiec go budze co 3 godziny. I cyc i butla.
 
Część dziewczyny co tam u was skychac? Jak przygotowania do Świąt ? Bo u nas chyba będą święta będziemy chyba spędzać na porodówce
 
Hej,czy któraś miała robione usg III trestru w luxmedzie w Warszawie?u kogo?i najważniejsze jaki jest opis badania w percentylach czy tygodniach ciazy?chodzi mi o to jak jest napisane:
np masa plodu 32tyg 2 dni
Czy masa plodu 60 centyli
 
reklama
Do góry