reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Mam podobnie odrost zawsze lekki zostawiam swój.


Ja już od dłuższego czasu farbuje włosy tylko henną. Lecz mam je teraz przesuszone więc myślałam że może jest jakaś dobra alternatywa.

Byłam na pobraniu krwii, ale lała mi się krew po tym Acard , aż mi taka gulka wyszła w miejscu pobrania krwii.
 
U nas w salonie mamy zabiegi na suche , zniszczone wlosy lub rozdwojone, odbudowujace wlosy tez mialam ten problem z suchymi wlosami teraz mam lsniace nawilzone i odzywione [emoji4] Zapytaj sie w salonie na pewno maja jakas fajna oferte
 
Ja już od dłuższego czasu farbuje włosy tylko henną. Lecz mam je teraz przesuszone więc myślałam że może jest jakaś dobra alternatywa.

Byłam na pobraniu krwii, ale lała mi się krew po tym Acard , aż mi taka gulka wyszła w miejscu pobrania krwii.
Oo ja też biorę acard. Ale u siebie zmian nie zauważyłam po nim.
 
Dziewczyny a czy któraś juz myslala o szpitalu w jakim chcecie rodzic ? Czy wasi gin przyjmuja w szpitalu? Zamierzacie rodzic ze dwoja opłacona polozna ? Ja wam powiem ze kompletnie soe na tym nie znam i mam mega dylemat
 
reklama
Dziewczyny a czy któraś juz myslala o szpitalu w jakim chcecie rodzic ? Czy wasi gin przyjmuja w szpitalu? Zamierzacie rodzic ze dwoja opłacona polozna ? Ja wam powiem ze kompletnie soe na tym nie znam i mam mega dylemat

Ja w tym samym co rodziłam, i byłam zadowolona i przy porodzie jest tylko położna która o Ciebie dba (chyba, ze są komplikacje to wola sie lekarza) ..
 
Do góry