reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Mnie dzis naszlo.na nalesniki caly dzien za mna chodzily i w koncu.ubralam.sie poszlam.po.mleko i dzem i zrobilam o18:30 zjadłam az 5 nalesnikow a teraz.jak wiadomo.mi nie dobrze.:( ale nie moglam.sobie ich odmowic :D u nas z McDonalda juz sa dowozy do domu a u was nie ma ?
 
Przy pierwszym naprawdę był mi oparciem, przy drugim śmiał się, ze był psychicznie przygotowany na to co będzie, a ja nawet nie dałam mu się rozkręcić [emoji6] urodziłam w 25min od wejścia do szpitala [emoji1]
Woow ale szybko tez bym.tak.chciala :p mi dzis lekarz powiedzial ze raczej naturalny Bedzie porod
 
Dziewczyny czasem sie tak zastanawiam czy nie byloby fajnie i do porodu wstrzymać sie z poznaniem płci [emoji2960] Ale mysle ze ani ja a zwlaszcza partner nie jestesmy tak cieprliwi [emoji23]no i wszystko by musialo zostac kupione w kolorach dla obu plci..czasem mysle ze moze i dalabym rade

Dałabys radę .. pare ciuszkow uniwersalnych na początek,a jakie uczucie jak wyskoczy ;) „maja państwo ...” [emoji4]
 
my rozwazalismy zeby zrobic sobie niespodzianke co do płci. ale prawda jest taka że jak lekarz będzie oglądał na usg to sie zorientuje. Troche tych badań juz miałam więc wiem co i jak wygląda :)

Jak jest pożądny lekarz to będzie niewiadoma do końca ;) no tylko trzeba to przypominać na wizytach..
 
reklama
Do góry