reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Wyczekałaś się na tego Mc Donalda [emoji16] za mną już chodzi znowu ale dziś w sumie wjechaly tosty bo miałam taka ochotę [emoji16]
Ja dziś byłam w Mc Donalda [emoji23][emoji39] dobre było chodź nie zdrowe ale dobre [emoji23][emoji12] co do detektorów tetna ktoś pytał ja mam tego Zobacz ofertę: MEDYCZNY DETEKTOR TĘTNA PŁODU KTG + akcesoria Link do: MEDYCZNY DETEKTOR TĘTNA PŁODU KTG + akcesoria fakt nie jest tani ale tez zamierzam go potem sprzedać a mi daje 100% komfortu psychicznego między wizytami teraz usg dopiero mam wyznaczone na polowe lipca na połówkowe wiec nie wyobrażam sobie nie wiedzieć co z dzidzia tyle czasu [emoji2372][emoji12] bo moj gin niby ma usg u siebie ale raz mi tylko robił badanie no i sprzęt za króla ćwieka [emoji23]
 
reklama
Też miewam takie akcje😂najgorzej,że zostało mi to już po pierwszej ciąży hehe




Serdeczne gratulacje,piękna dzidzia❤niestety nuba nie widać,musi byc bokiem zdjecie,żeby stwierdzić czy idzie prosto czy jest podniesiony.Masz tylko to jedno?



@EvilDesiree gratulacje ❤ super,że same dobre wieści😘




Też się zastanawiałam co zrobię gdy mi wyjdzie takie ryzyko. Ale chyba poczekałabym do 20 tyg. badania dużo kosztują, a gdyby było coś nie tak na nastepnym usg,to jeszcze jest czas się z tym wszystkim oswoić i sobie poukładać w głowie.

Tak, bo się dziecko do zdjęć postanowiło odwrócic 🙈
 
Stwierdziłam jedynie fakt, że wszędzie masz problemy z tego co piszesz.
Nie wiem też czy świadome zamieszkanie "z patologią" można nazwać pechem ;)

Nie mam problemu ze zwróceniem komuś uwagi (i nie muszę o to pytać na forum) ale powstrzymam się od oceny tych zachowań bo... mnie tam nie było ;)


Ale to jest wybór, w dalszym ciągu wybór. Nie było opcji idealnej ale wybraliście coś co uznaliście za mniejsze zło najwyraźniej ;)
Wiec akurat pechem bym tego nie nazwała.

Tak samo właśnie odbieram Twoje wypowiedzi Piernik. Niektórzy właśnie widzą wszędzie problemy i problematyczne osoby wokół siebie, zamiast też czasem zwrócić uwagę na to, co same robią i jak decydują o swoim życiu. Kwestia postawy i wyborów.
 
Tak samo właśnie odbieram Twoje wypowiedzi Piernik. Niektórzy właśnie widzą wszędzie problemy i problematyczne osoby wokół siebie, zamiast też czasem zwrócić uwagę na to, co same robią i jak decydują o swoim życiu. Kwestia postawy i wyborów.
Kwestia zdrowia psychicznego. Które niestety nie każdy posiada...😔
 
Cześć dziewczyny :-)
Na badaniach prenatalnych z usg wyszło mi prawdopodobieństwo ZD 1;803 a dziś dostałam wyniki z testu Papa 1;353...ryzyko wzrosło o połowe...co mam o tym myśleć? Robić test genetyczny za 2200zł,czy amniopunkcje-gdzie jest ryzyko poronienia,czy po prostu czekać na kolejne prenatalne w 20 tygodniu ciąży? :(
To w sumie nie jest duże ryzyko...jak masz kasę to chyba nieinwazyjne [emoji846]
 
Gratulacje dla Dziewczyn, które wizytowały, piękne maluszki! ♥️
Ja jutro zaczynam już 14tc i wreszcie pokazał się brzuszek 😊
@EvilDesiree, a czy lekarz mówił Ci coś o mięśniaku w kontekście przebiegu ciąży? Przepraszam że tak bezpośrednio pytam, ale pamiętam że tak jak ja masz mięśniaka. Dla mnie to jest teraz chyba główna obawa bo ostatnio na badaniu okazało się że urósł a łożysko tworzy się na nim.
 
reklama
Do góry