reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

A powiedz mi jak Cie badał? Przez brzuch? W piątek będę miała 10+2 i jestem ciekawa jak będzie wyglądało badanie :)
Prenatalne robią przez brzuch, chyba ze będzie ciężko to wtedy jeszcze dopochwowo :) tak mi dzisiaj mowila lekarka.

Ja dzisiaj mialam dopochwowo i normalnie u mojej lekarki. Ale wiecej bylo widac przez brzuch. A dzisiaj mialam 13+4 :)
 
reklama
Wyczekałaś się na tego Mc Donalda [emoji16] za mną już chodzi znowu ale dziś w sumie wjechaly tosty bo miałam taka ochotę [emoji16]
Oj tak ☺️ Kurczę ja właśnie jakoś nie mam parcia takiego ze wow to bym teraz zjadła, ciagle coś wymyślam ale żeby apetyt dopisywał to nie zbyt :/ bardziej wmuszam w siebie jedzenie :(
 
Gratulacje dla Dziewczyn, które wizytowały, piękne maluszki! ♥
Ja jutro zaczynam już 14tc i wreszcie pokazał się brzuszek 😊
@EvilDesiree, a czy lekarz mówił Ci coś o mięśniaku w kontekście przebiegu ciąży? Przepraszam że tak bezpośrednio pytam, ale pamiętam że tak jak ja masz mięśniaka. Dla mnie to jest teraz chyba główna obawa bo ostatnio na badaniu okazało się że urósł a łożysko tworzy się na nim.
Tez mam mięśniaka i tez urósł od poprzedniego badania ale jest obok i lekarz mówił aby sie nim w ogóle nie przejmować.
 
Kwestia zdrowia psychicznego. Które niestety nie każdy posiada...😔
Rozumiem tez, ze to moze dla Ciebie jakas forma terapii, ze uzewnętrzniasz się z tymi wszystkimi problemami i ze czujesz się tu na tyle bezpiecznie, ze o nich mówisz.
To tylko wlasnie nastawienie jakie sie ma, bo to jest trochę takie, ze cały świat przeciwko Tobie;)
Ja też nie mam dobrego zdrowia psychicznego niestety i nawet nie wiem jakiej pomocy szukać. Więc jest trochę takich osób;)
 
Prenatalne robią przez brzuch, chyba ze będzie ciężko to wtedy jeszcze dopochwowo :) tak mi dzisiaj mowila lekarka.

Ja dzisiaj mialam dopochwowo i normalnie u mojej lekarki. Ale wiecej bylo widac przez brzuch. A dzisiaj mialam 13+4 :)
Prenatalne dopiero 19 🙈 w piątek to taka zwykła kontrolna wizyta :p to pewnie i mnie bedzie badał dopochwowo...
 
Tez mam mięśniaka i tez urósł od poprzedniego badania ale jest obok i lekarz mówił aby sie nim w ogóle nie przejmować.
To super, mam nadzieję że u mnie koniec końców też nie będzie stanowił problemu. A w ogóle słyszałam że mięśniaki najbardziej rosną w pierwszym trymestrze więc mam nadzieję że teraz już przystopują 😊
 
Dziewczyny ja uciekam z forum. Chcialam sie pozegnac. Za duzo jakos stresu mnie to nieraz kosztuje, dobieram sobie do głowy 5x wiecej niż cos jest powiedziane w moją stronę i jest mi zwyczajnie przykro jak np dzis. Teraz siedze calyczas i mysle CO ZE MNĄ JEST NIE TAK nakręcając sie jeszcze bardziej i dołując a w sumie jest to zupełnie odwrotne niż powinno. Oczywiscie ludzie nie majacy problemow depresyjnych itp nie zrozumieją i też nie oceniam. Miałam być bardziej do ludzi, wiecej mowic, byc otwarta. To tez obiecałam lekarzowi ale doszłam do wniosku że jednak nie warto, że mniej mowic to mniej myslec i sie smucic. Zbyt wiele biore do siebie i nie wiem czy ktos mial na celu jakąś uraze czy nie ale nauczona przez zycie wszystko odbieram jako zażuty nad ktorymi pozniej bardzo dlugo płacze i jestem przygnębiona. Choc z jednej strony wiem ze ktos nie mial zle na mysli to przeszłość karze mi się zachować inaczej. Opowiadałam juz trochę o tym na co się lecze, jak ciężką depresję przeszłam i generalnie jednak wole być fatycznie niezauważana i pomijana niż aby coś było kierowane w moją stronę w troszke nie miły sposob.. za duzo stresu i jeszcze pewne slowa ktore przeczytalam jakos wplynely na to ze czuje sie jak nieudacznik.
Szczęśliwego rozwiązania wszystkim życzę i usmiechu ktorego u mnie brakuje❤💋. Trzymajcie się zdrowo i cieplutko. Ja się ewakuuję. Za duzo czytania, za dużo myślenia. Lepiej wezmę książkę niz bede zastanawiac sie kto cos mial na mysli na moj temat. Papa kochane. ❤❤❤ proszę nie odpisujcie 😊
 
Po prenatalnych jestem dzidzia w 99.99 jak pani doktor powiedziała zdrowa będę miała drugiego synka rozwija się prawidlowo byle minęły nudności a będzie ok.pozdrawiam
IMG_20200603_185240_1.jpeg
IMG_20200603_185233_1.jpeg
 
reklama
A kiedy robiłyście badanie połówkowe? Albo czy dostałyście jakies wskazania kiedy zrobić?
Jak byłam na prenatalnych to babka od razu mi wyznaczyla termin kiedy przyjść na połówkowe i przypada to na 18 tydzień. Myslalam, ze to bardziej w 20 się robi :p
 
Do góry