reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Eh nadrobiłam troszkę Was i widzę że Piernik98 odszedł z forum trochę przykro mi się zrobiło chociaż że mną miała spine... Ale z drugiej strony jestem też w stanie zrozumieć co czuje. Też jestem osobą po depresjach i wielu problemach i też w swoim życiu brałam wiele do siebie ( aż za bardzo) lecz z czasem i wiekiem jakoś już jest mi łatwiej. Jeśli to czytasz zastanów się jeszcze nad swoją decyzja nikt tu nie miał zamiaru Cię szczuc czy oceniać źle to odebrałaś.
Ok a teraz Wam powiem że ja bije rekordy przed 19 zasnęłam i Mąż mnie po 21 obudził bo szedł na nockę a ja czuje się już wyspana 😅
 
Nie, @Akuku nikomu nie zamierzam i nie zamierzałam dowalać.

Jesteśmy różne, ale czy to nie Piernik naskoczyła kiedyś na dziewczynę a potem mówiła o wolności słowa? Po prostu skomentowałam bo czasem warto się przyjrzeć tez sobie a nie tylko we wszystkich dookoła widzieć problem ;) bardzo dużo można uniknąć przykrych sytuacji.
Przykro mi, ze tak wyszło ale nie miałam zamiaru nikogo obrażać, szczuć czy cokolwiek takiego. Wyraziłam swoje zdanie i nie wydaje mi się, żebym zrobiła to jakoś agresywnie.

Dla tego napisalam nie wiem, bo właściwie ja tego nie odebrałam w ten sposób. Ale nie było to kierowane do mnie.

Dziewczyny umówiłam się na jutro do innego lekarza na prenatalne.. Mojemu dzisiaj nie udało się zmierzyć kości nosowej, bo dzidzia nie chciała współpracować a jednak chciałabym mieć wszystko na papierze. Także jutro o 15.30 wizyta 😊

Ale fajnie :D to jutro zapytaj o płeć :)
 
Zaczęłam 14 tydzień mdłości i wymioty się nasilily, alergia na sianokosy wróciła... Masakra to moje najgorsze dni:( ja tu się cały czas żale. Cieszę się że wy dziewczyny macie z ciąży radość ja jestem załamana :( lekarz stwierdził, że raczej będzie tak do końca ciąży, ważne jest to że w tym tygodniu waga nie spadła i się trzyma. W najgorszym przypadku będę musiała spędzić resztę ciąży na kroplowkach
 
Gratuluję wszystkim zbiorowo dzisiejszych wizyt, same dobre wiadomości i aż się micha cieszy :)

Mam nadzieję, że i ja takimi się pochwalę w piątek 😁 Znowu późno wizyta o 17:30, będę cały dzień jak na szpilkach 😬 Ale już bliżej, niż dalej ❤️
Ja mam o 16...i też będę w pracy na szpilkach siedziec do tej godziny :p
 
@EvilDesiree
No mam nadzieje. Mam zaproszenie na babski wieczór w piątek ale waham się czy iść bo nie wiem jak wytłumaczyć brak zainteresowania winem.
W sobotę mamy z mezem randkę to jakoś zleci. W niedziele jak pogoda pozwoli mała wycieczka. No to w sumie byle do piątku i czas przyspieszy ;D
A piątek już za 26 godzin [emoji6]
Miły weekend przed Tobą [emoji7] korzystaj [emoji16]
Ja w ten weekend wpadam do pracy na parę godzin. Mój mąż się śmieje, że mam syndrom sztokholmski bo ta praca to zawsze mnie wiele nerwów kosztuje...a i tak bez niej żyć nie mogę [emoji6]
 
Zaczęłam 14 tydzień mdłości i wymioty się nasilily, alergia na sianokosy wróciła... Masakra to moje najgorsze dni:( ja tu się cały czas żale. Cieszę się że wy dziewczyny macie z ciąży radość ja jestem załamana :( lekarz stwierdził, że raczej będzie tak do końca ciąży, ważne jest to że w tym tygodniu waga nie spadła i się trzyma. W najgorszym przypadku będę musiała spędzić resztę ciąży na kroplowkach
Oby nie. Może lekarz się myli. Strasznie nie fair by to było...[emoji3064]
 
reklama
Hej wam. Ja juz po prenatalnych. Dzidzia zdrowa.
 

Załączniki

  • 20200602_164617.jpg
    20200602_164617.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 79
Do góry