reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny, mam takie pytanie czy wszystkie pomiary, które robią bobasowi na usg zgadzają Wam się z tygodniem ciąży czy macie jakieś np tygodniowe rozbieżności? Ps. Mam nadzieję, że dzieciaki się ułożą zgodnie z oczekiwaniami mam:) pozdrawiam i miłego dnia wszystkim życzę ;)
 
Cześć dziewczyny, mam takie pytanie czy wszystkie pomiary, które robią bobasowi na usg zgadzają Wam się z tygodniem ciąży czy macie jakieś np tygodniowe rozbieżności? Ps. Mam nadzieję, że dzieciaki się ułożą zgodnie z oczekiwaniami mam:) pozdrawiam i miłego dnia wszystkim życzę ;)
U mojego na połówkowych obwód brzuszka wyszedł prawie 3 tygodnie większy, reszta pomiarów większa o tydzień, moja doktor podejrzewała cukrzycę u mnie. Na szczęście krzywa wyszła książkowo, rośnie kluseczka😉
 
Cześć dziewczyny, mam takie pytanie czy wszystkie pomiary, które robią bobasowi na usg zgadzają Wam się z tygodniem ciąży czy macie jakieś np tygodniowe rozbieżności? Ps. Mam nadzieję, że dzieciaki się ułożą zgodnie z oczekiwaniami mam:) pozdrawiam i miłego dnia wszystkim życzę ;)
U nas wszystko sie zgadza oprocz glowki wieksza o tydzien i nozki dluzsza o 1,5 tyg. Mozliwe ze dlatego ze ja mam 170 cm a maz 190. A u Ciebie jak? :)
 
reklama
Dziewczyny miłego weekendu życzę!
Miałam dziś ciężka noc każde ułożenie było niewygodne krecilam się cała noc na łóżku a teraz boli mnie miednica aż utrudnia chodzenie😕
Ja ostatnio walcze z zasnieciem. Jak maly sie rozbryka to sie nie da :/ w nocy tez mnie budzi i tak sie wierce :( jeszcze 2 tygodnie pracy mi zostaly i bede mogla sobie mniej spac w nocy a wiecej w dzien 😁
 
Do góry