reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
I mi coraz ciężej, od kilku dni bolą biodra i uda,brzuch twardnieje...spacery stają sie męczące,a przecież nie moge sie nie ruszać... może to przez bolące więzadła a może już kości miednicy sie rozchodzą,ale z poprzednich ciąż nie pamiętam żeby to było aż tak uciążliwe... może mój wiek robi swoje...
 
Ja mam wizytę 06.10 ale nic doktorka nie mówiła o III usg... Ale może zrobi bo będę wtedy w 30tc wiec akurat... zresztą na każdej wizycie nam dokładne usg wiec się tym nie martwie
 
Ja tez mam dokladne co wizyte ;) ale jednak prenatalne to prenatalne. Mnie sama powiedziala ze kazdej zaleca ale decyzja nalezy do pacjentki. Ja od poczatku bylam za wiec kwestia tylko zeby umowic sie na dluzsza wizyte bo wtedy badanie trwa jeszcze dluzej niz standardowe.
 
Tak pierwsze i pewnie dlatego taka panikara ze mnie:)
To tam samo jak ja doszukuję się symptomów co może być nie tak a największym moim zmartwieniem jest to że bardzo słabo czuje ruchy naprawdę muszę położyć się I wsłuchać w swój organizm może to wina łożyska na przedniej ścianie a może taki mam organizm Jednakże jest to stresujace
 
reklama
No i jestem po wizycie, z małym wszystko ok, rośnie i rozwija sie dobrze 😉
Dostałam skierowanie na drugie badanie z toksoplazmy, krew,mocz i HBS.
Gorzej z żylakami...jako że miałam już dwa razy robioną skleroterapie i żylaków znowu sporo wyszło dostałam Neoparin do robienia samodzielnie zastrzyków 😰...na razie 30 sztuk- jest to lek przeciwzakrzepowy... nie wiem czy sobie z tym poradzę,a sprawę wyjazdów do dzieci (te 500km) mam sobie dobrze przemyśleć,bo dziecku to nie szkodzi a moim nogom tak 😔
 
Do góry