reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny,
wczoraj miałam pobrany wymaz gbs, nie miałam pojęcia, że muszę się do tego jakoś przygotować (Nie wiedziałam że w ogóle będę miała już pobierany taki wymaz), a dzisiaj czytam, że przed pobraniem wymazu nie powinno się do trzech dni przed pobraniem materialu współżyć, a bezpośrednio przed badaniem powinno się podmyc tylko wodą bez żadnych chemicznych dodatków. Ja nie dość że dzień przed wizytą współżyłam to jeszcze przed badaniem podtarłam się chusteczką do higieny intymnej. Czy myślicie że wynik będzie sfałszowany? Czy wy wiedzialyscie o tym przed Waszymi badaniami?
Mi zapowiedział że na kolejnej wizycie będzie pobierany wymaz na gbs ale nic ne wspominał o jakimkolwiek specjalnym przygotowaniu.
Dziewczyny nastawiacie się na pieluchy jednorazowe pampersy czy wielorazowe?
 
Jednorazowe i raczej Dada z biedry- sprawdzone,dobre i tańsze 🙂
Chyba że młody nie będzie tolerował, to potem będę myśleć...
Przerabiałam tetre na najstarszym synu...charówa okropna...nasze mamy nie miały lekko...
 
Mi zapowiedział że na kolejnej wizycie będzie pobierany wymaz na gbs ale nic ne wspominał o jakimkolwiek specjalnym przygotowaniu.
Dziewczyny nastawiacie się na pieluchy jednorazowe pampersy czy wielorazowe?
Ja się na razie nastawiam na jednorazowe, ale życie zweryfikuje, jeśli mały będzie miał jakieś alergie (a oboje rodzice alergicy 🙃), to pewnie będziemy się przesiadać na wielo.
 
Mi zapowiedział że na kolejnej wizycie będzie pobierany wymaz na gbs ale nic ne wspominał o jakimkolwiek specjalnym przygotowaniu.
Dziewczyny nastawiacie się na pieluchy jednorazowe pampersy czy wielorazowe?
U mnie to samo, pytałam się czy mam się jakoś przygotować do wymazu to nic nie wspomniał :) więc sądzę że nie jest to tak ważne

Co do pieluch - jednorazowe, chyba jestem za wygodna ;p ale racja jak będą jakieś alergię to trzeba będzie kombinować :)
 
Nie wiem :) mój lekarz prowadzący powiedział że mam do niego zadzwonić jak wynik będzie niepokojący ale jest wszystko ok. Teraz mam wizytę 30.11 i będę wtedy w 37tygodniu więc jak będzie potrzeba by powtórzyć to powinnam się wyrobić przed porodem :D
U mnie wizyta również w 37 tyg I wówczas będzie robiony wymaz więc na pewno nie jest za późno podobno jest ważny 5 tygodni
Coraz bliżej porodu U mnie coraz większy stres zastanawiam się jak to będzie z wymazem na covid bo w razie pozytywnego pozostaje szpital jednoimienny a nie chciałabym tam rodzić
 
reklama
Ja wykaz miałam robiony na wizycie w 34tc... więc ciekawe czy mi to uznają jak by mi tak przyszło rodzic w 40 tc 🤔 kolejną wizytę mam w 38tc... dziewczyny A wszystkie już wybraliście położna srodowiskowa?
 
Do góry