reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

U mnie wizyta również w 37 tyg I wówczas będzie robiony wymaz więc na pewno nie jest za późno podobno jest ważny 5 tygodni
Coraz bliżej porodu U mnie coraz większy stres zastanawiam się jak to będzie z wymazem na covid bo w razie pozytywnego pozostaje szpital jednoimienny a nie chciałabym tam rodzić
Ja słyszałam że w jedno imiennym rodzisz wtedy, kiedy masz pozytywny wynik i przebywasz na kwarantannie nałożonej przez sanepid. Jeśli przyjedziesz do szpitala nieświadoma zarażenia z akcją porodowa i przy przyjęciu robią Ci wymaz, który wyjdzie pozytywny to po prostu są inne procedury porodu (specjalistyczne kombinezony etc) i na sali poporodowej leżysz z innymi covidami lub w izolatce. Przynajmniej takie info widziałam na warszawskiej grupie na Facebooku, gdzie dziewczyny wymieniają się doświadczeniem porodów w różnych szpitalach. Mnie w sumie na patalogii położyli już na salę ze zdrowymi dziewczynami a dopiero po godzinie dostałam wynik wymazu a jakby faktycznie odsyłali to chyba czekałabym na IP do czasu wyniku by ewentualnie mnie przewieźć :) ale może to zależy od miasta?
 
reklama
Ja wykaz miałam robiony na wizycie w 34tc... więc ciekawe czy mi to uznają jak by mi tak przyszło rodzic w 40 tc 🤔 kolejną wizytę mam w 38tc... dziewczyny A wszystkie już wybraliście położna srodowiskowa?
Tak ja mam juz wybrana od 29 tygodnia. Nie wiem jak to wyglada ale ona tez w ramach szkoly rodzenia, ktora musieli zawiesic przyjechala do mnie, zeby porozmawiac i raz tez dzwonila i pytala jak sie czuje.
 
Położna mam wybraną już dawno, ale w moim ośrodku zdrowia jest tylko jedna 😅

Jestem już po wizycie. W trakcie trwania ktg czułam 3 skurcze,a na zapisie nie było ani jednego 🤦
Rozwarcie na 2cm, czyli szyjka sie przygotowuje.Ale lekarz powiedział, że to jeszcze o niczym nie świadczy i moge tak sobie pochodzić jeszcze z 3 tyg ....a ja już mam dość...wszystko mnie boli...
Wczoraj zrobiliśmy z partnerem pogadanke z małym, że już wsio gotowe i ma wychodzić - może podziała 😆
I choć ma to być mój czwarty poród to i tak mocno sie boje...
 
U mnie wizyta również w 37 tyg I wówczas będzie robiony wymaz więc na pewno nie jest za późno podobno jest ważny 5 tygodni
Coraz bliżej porodu U mnie coraz większy stres zastanawiam się jak to będzie z wymazem na covid bo w razie pozytywnego pozostaje szpital jednoimienny a nie chciałabym tam rodzić
Z tego co mówił mój lekarz, jak przyjedziesz z akcją porodową to nie mogą Cię "wyrzucić" i po prostu położna bardziej musi uważać (kombinezon etc). Niestety też powiedział że jak wychodzi pozytywny test to robią CC, nie wiem czy się na to zgadzać :( no i ponoć odbierają dziecko ale na to mam oświadczenie że się nie zgadzam.
 
Ja wykaz miałam robiony na wizycie w 34tc... więc ciekawe czy mi to uznają jak by mi tak przyszło rodzic w 40 tc 🤔 kolejną wizytę mam w 38tc... dziewczyny A wszystkie już wybraliście położna srodowiskowa?
Ja nie mam, w sensie u mnie w poradni jest jedna położna i jak rozmawiałam z poradnia to mam ją wpisać po porodzie a później mąż ma zgłosić urodzenie dziecka.

Nie miałam z nią kontaktu ani nic
 
A jak u Was płytki krwi u mnie w morfologi wyszly 118 i Pani ginekolog zalecila mi powtórzyć wyniki plt na cytrynian które wyszły jeszcze niższe bo tylko 96, miała którąś z Was podobnie?
 
reklama
Do góry