reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
W piątek byłam na wizycie, doktor już mnie ostro popędza z porodem, bo młody duży. Główka nisko, szyjka krótka i miękka, ale zupełnie brak rozwarcia. Zaleciła olej z wiesiołka, herbatę z liści malin, seks, spacery i inne cuda. Wszystko robię, od spacerów mam odciski bo stopy od kilku dni opuchnięte, wieczorem przetańczyłam z 1,5 godziny bo bardzo lubię, latam po domu z odkurzaczem, nie pozwalam sobie w niczym pomagać, a ten jak siedział tak siedzi 😏 Po co ja się tyle stresowałam, że urodzę wcześniaka ? Pocieszam się tylko, że znowu przesadzają i nadmiernie mnie straszą tymi ewentualnymi powikłaniami przy porodzie dużego dziecka, ale wyobraźnia tradycyjnie pracuje
 
W piątek byłam na wizycie, doktor już mnie ostro popędza z porodem, bo młody duży. Główka nisko, szyjka krótka i miękka, ale zupełnie brak rozwarcia. Zaleciła olej z wiesiołka, herbatę z liści malin, seks, spacery i inne cuda. Wszystko robię, od spacerów mam odciski bo stopy od kilku dni opuchnięte, wieczorem przetańczyłam z 1,5 godziny bo bardzo lubię, latam po domu z odkurzaczem, nie pozwalam sobie w niczym pomagać, a ten jak siedział tak siedzi 😏 Po co ja się tyle stresowałam, że urodzę wcześniaka ? Pocieszam się tylko, że znowu przesadzają i nadmiernie mnie straszą tymi ewentualnymi powikłaniami przy porodzie dużego dziecka, ale wyobraźnia tradycyjnie pracuje
A który masz teraz tydzień?
 
W piątek byłam na wizycie, doktor już mnie ostro popędza z porodem, bo młody duży. Główka nisko, szyjka krótka i miękka, ale zupełnie brak rozwarcia. Zaleciła olej z wiesiołka, herbatę z liści malin, seks, spacery i inne cuda. Wszystko robię, od spacerów mam odciski bo stopy od kilku dni opuchnięte, wieczorem przetańczyłam z 1,5 godziny bo bardzo lubię, latam po domu z odkurzaczem, nie pozwalam sobie w niczym pomagać, a ten jak siedział tak siedzi 😏 Po co ja się tyle stresowałam, że urodzę wcześniaka ? Pocieszam się tylko, że znowu przesadzają i nadmiernie mnie straszą tymi ewentualnymi powikłaniami przy porodzie dużego dziecka, ale wyobraźnia tradycyjnie pracuje
Oj mam tak samo, straszą że 4kg i będzie ciężko :( ale póki co się tym nie przejmuję, zobaczymy co powiedzą w szpitalu :)

Pocieszam się że koleżanka miała mówione że będzie 4.5 kg a urodziła 3.3 kg :)
 
Oj mam tak samo, straszą że 4kg i będzie ciężko :( ale póki co się tym nie przejmuję, zobaczymy co powiedzą w szpitalu :)

Pocieszam się że koleżanka miała mówione że będzie 4.5 kg a urodziła 3.3 kg :)
Z tego wlasnie powodu ja te pomiary to tak z dystansem biore ;) znajoma przez to np miala cesarke bo mialo byc 4,5 kg a okazalo sie ze mala wazyla 3700 g. Strasznie zle jej bylo z tym, ze miala cesarke, bo pozniej kolejne bylo cesarka.
 
W piątek byłam na wizycie, doktor już mnie ostro popędza z porodem, bo młody duży. Główka nisko, szyjka krótka i miękka, ale zupełnie brak rozwarcia. Zaleciła olej z wiesiołka, herbatę z liści malin, seks, spacery i inne cuda. Wszystko robię, od spacerów mam odciski bo stopy od kilku dni opuchnięte, wieczorem przetańczyłam z 1,5 godziny bo bardzo lubię, latam po domu z odkurzaczem, nie pozwalam sobie w niczym pomagać, a ten jak siedział tak siedzi 😏 Po co ja się tyle stresowałam, że urodzę wcześniaka ? Pocieszam się tylko, że znowu przesadzają i nadmiernie mnie straszą tymi ewentualnymi powikłaniami przy porodzie dużego dziecka, ale wyobraźnia tradycyjnie pracuje
A jak duzy wskazuje USG?
 
A jak duzy wskazuje USG?
Teraz około 3700, tylko najbardziej niepokojący jest dość spory obwód brzuszka, który już tydzień temu był na 40 tc. Podobno to może być problem przy sn. Też mam dystans do pomiarów z usg, ale jednak mnie to denerwuje, no i ja sama byłam dużym noworodkiem 4180😉
 
Teraz około 3700, tylko najbardziej niepokojący jest dość spory obwód brzuszka, który już tydzień temu był na 40 tc. Podobno to może być problem przy sn. Też mam dystans do pomiarów z usg, ale jednak mnie to denerwuje, no i ja sama byłam dużym noworodkiem 4180😉
Nasz poki co mial glowke za duza o 3 tyg prawie :) jedyny plus cesarki bo jednak tez z duza glowka balabym sie.. ale moze nie bedzie wasz mial wiecej nic 4 kg albo zdecyduje wyjsc niedlugo 😍
 
reklama
Nasz poki co mial glowke za duza o 3 tyg prawie :) jedyny plus cesarki bo jednak tez z duza glowka balabym sie.. ale moze nie bedzie wasz mial wiecej nic 4 kg albo zdecyduje wyjsc niedlugo 😍
Liczę na to że znowu wyjdziemy obronną ręką jak do tej pory i wszystko dobrze się ułoży, od początku ta ciąża z przebojami się toczy, taki chyba jej urok😉
 
Do góry