reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja mam dziś wizytę, na szczęście, bo rano znowu coś mi poleciało po nodze a ze miałam jeszcze te paski od lekarza to złapałam no i niby wody. Ale to tak troszkę. Tylko, że mam gbs dodatni i to komplikuje wszystko. Ciekawe czy nie będzie chciał mnie położyć na oddział
 
Ja mam dziś wizytę, na szczęście, bo rano znowu coś mi poleciało po nodze a ze miałam jeszcze te paski od lekarza to złapałam no i niby wody. Ale to tak troszkę. Tylko, że mam gbs dodatni i to komplikuje wszystko. Ciekawe czy nie będzie chciał mnie położyć na oddział
Daj znać co powie lekarz :)
 
A mi coraz ciężej... ból bioder, spojenia łonowego,ledwo chodze,wstawanie jest straszne, mały wali główką w szyjke i uwielbia wypchnąć sie z lewej strony brzucha... skurczów coraz więcej i częściej...zdarza sie że nawet 5-6w ciągu godziny,a potem znów przechodzi...i tak już któryś dzień z rzędu....
Mały... proszę cie... wychodź już 😅
 
A mi coraz ciężej... ból bioder, spojenia łonowego,ledwo chodze,wstawanie jest straszne, mały wali główką w szyjke i uwielbia wypchnąć sie z lewej strony brzucha... skurczów coraz więcej i częściej...zdarza sie że nawet 5-6w ciągu godziny,a potem znów przechodzi...i tak już któryś dzień z rzędu....
Mały... proszę cie... wychodź już 😅
Chyba większość z nas już o tym marzy, żeby wychodziły :)
 
A mi coraz ciężej... ból bioder, spojenia łonowego,ledwo chodze,wstawanie jest straszne, mały wali główką w szyjke i uwielbia wypchnąć sie z lewej strony brzucha... skurczów coraz więcej i częściej...zdarza sie że nawet 5-6w ciągu godziny,a potem znów przechodzi...i tak już któryś dzień z rzędu....
Mały... proszę cie... wychodź już 😅
Jeśli masz możliwość umów się do fizjoterapeuty na naklejenie tzw. tejpów (kinesiotaping). Pomoże odciążyć spojenie łonowe i bóle staną się znośniejsze, a nawet mogą zniknąć. ;) Polecam, sama jestem obklejona już od połowy ciąży, po tym jak zaczęły mi się bóle w krzyżu. ;)
 
A mi coraz ciężej... ból bioder, spojenia łonowego,ledwo chodze,wstawanie jest straszne, mały wali główką w szyjke i uwielbia wypchnąć sie z lewej strony brzucha... skurczów coraz więcej i częściej...zdarza sie że nawet 5-6w ciągu godziny,a potem znów przechodzi...i tak już któryś dzień z rzędu....
Mały... proszę cie... wychodź już 😅
Mi brakuje Jeszcze 2 tyg do 38 tyg więc niech sobie odrobinę posiedzi😄 ale dziś złapał nie taki ból że nie mogłem przejść doslownie parę kroków I się wyprostowsc na szczęście szybko przeszło czyżby coś się zaczynalo dziać
 
reklama
@zeberka363 biedna :(. Mi najgorzej teraz pozycję zmienić. Dodatkowo od początku 8 miesiąca tyje jak szalona.

@Rubi89 ja chcę poczekać jeszcze minimum 5 dni aż mąż wróci 😜 zobaczymy czy się uda
Ja dostalam wstepny termin CC na polowe grudnia takze jeszcze sobie sporo poczekamy :) i tez tyje strasznie ostatnio. Nie widac na wadze, ale po brzuchu. Jeszcze troche i zaraz bede miala caly brzuch pomaziany rozstepami 😂
 
Do góry