reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
U mnie podobnie zaczął raczkowac tydzień przed skończeniem 7 miesięcy a teraz to już zasuwa jak mały samochodzik a dodatkowo próbuje uciec tam gdzie mu nie wolno albo na schody albo do łazienki poza tym wstaje przy wszystkim - po prostu sajgon 😄 Mam pytanie Wasze dzieci też tak mało śpią w dzień dwie drzemki po pół godziny czasem uda się że pośpi godzinkę Dłużej to usypiam niż on śpi
U nas to zależy od dnia, najczęściej ma 3 drzemki od 30min do godziny.
Jak jest deszczowa pogoda to mu się super śpi i ostatnio miał dwie drzemki po 2h 😂😎

Ale nie mogę narzekać - na drzemki zasypia w ciągu 10min i zawsze te 30 min śpi. Polecam pilnowania okien aktywności - nam to bardzo dużo dało :)
 
U mnie podobnie zaczął raczkowac tydzień przed skończeniem 7 miesięcy a teraz to już zasuwa jak mały samochodzik a dodatkowo próbuje uciec tam gdzie mu nie wolno albo na schody albo do łazienki poza tym wstaje przy wszystkim - po prostu sajgon 😄 Mam pytanie Wasze dzieci też tak mało śpią w dzień dwie drzemki po pół godziny czasem uda się że pośpi godzinkę Dłużej to usypiam niż on śpi
U nas 3 drzemki 2 po 45min- 1h i jedną ok.2 h
 
U nas to zależy od dnia, najczęściej ma 3 drzemki od 30min do godziny.
Jak jest deszczowa pogoda to mu się super śpi i ostatnio miał dwie drzemki po 2h 😂😎

Ale nie mogę narzekać - na drzemki zasypia w ciągu 10min i zawsze te 30 min śpi. Polecam pilnowania okien aktywności - nam to bardzo dużo dało :)
Szukam informacji w necie na temat tych okien ale nic nie mogę znaleźć. Proszę, podeślij coś :) Dzięki
 
U nas ostatnie 4 noce budzi się w okolicach 2 rano i ciężko to położyć przez kolejne 1.5 godziny. Później budzi się często ale usypia w miarę szybko. Chodzę jak zombie działający na kawie
 
Czy Wasze maluchy też się tak często budzą w nocy i wieczorem? Moja budzi się ZAWSZE 20-40 min po odłożeniu do łóżeczka i muszę ja dolulać. Później czasem śpi a czasem chodzę nawę co pół godziny ją usypiać. Zwykle o 23 przekładam ja do swojego łóżka bo budzi się na pierś i wtedy śpimy już do rana ale muszę tego unikać bo zeszłego ranka spadła z łóżka jak spałam. Prosto na nosek. Nic jej nie jest ale najadłam się strachu, teraz muszę uważać. Kupię chyba zaporę do łóżka bo co robić...
 
U nas niestety od kilku dni to samo. Zasypia ok 21-21.30 i od 1-2 w nocy zaczyna się budzić co 10, 15 czy 30 minut. Często trwa to 2-3 godziny. Czasem jak już nie mamy siły z mężem to zabieramy go do siebie. Wiem, że kolejne zęby są już blisko bo widzę białe dziąsła. Już myślałam czy to nie upał- wczoraj o 23 mieliśmy 30°. No i łóżeczko turystyczne nigdy nie będzie wygodne tak jak normalne, które mamy w domu. Tez juz nam ręce opadają i mam nadzieję, że niedługo się skończy. A może to skok?
 
reklama
Do góry