reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
To jeszcze masz trochę czasu, żeby się przygotować.
Ja o tym, że chce być w ciąży zdecydowałam w styczniu. Od tego czasu biore miositogyn . Przy tej owulacji przed stosunkiem zaaplikowałam Kinder wunsch (nazwa mnie dalej rozśmiesza) no i korzystałam z pomocy ginekologa, który mi wszystko pięknie wyliczył.. owu miałam 13 marca. Najważniejsze, że mogę być w ciąży.. Kolejne tygodnie i miesiące pokażą czy dotrwam z Wami do grudnia
Trochę mam ale to nie jest moja poerwsza ciąża, niestety w grudniu miałam puste jajo , wiec jak tylko dostałam zielone światło to zabraliśmy do roboty 😜
 
reklama
Do góry