reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Normalnie bym piła ale zaraz mnie po niej mdli, po ziołach też... Rumianek na mdłości Ci pomaga??? Muszę spróbować bo już mnie prawie miesiąc męczą...
trochę zawsze coś, dodatkowo wcześniej miałam zatwardzenie do toalety co 2-3dzien ból niesamowity i czasem krew od tego, a jak zaczęłam pic rumianek no i oczywiście więcej wody to problem znikł zupełnie.
 
reklama
Tak jak ja, też testy mi pokazały 😁
testy dla mnie były wybawieniem wg aplikacji miałam mieć owulację 16-18dc (różne aplikacje) ze względu na długie/nieregularne cykle 30-32 dni a się okazało ze owulacja wg testów była 12dc szybko zadzialalam i już 22dc miałam pozytywny test 😊
 
Dziewczyny, piszecie, że męczą was mdłości. Ja dziś 9+5 a mdłości nie mam już chyba od skończonego 7 tc. W między czasie miałam wizytę i było wszystko dobrze. Czy ktoś też już ma spokój? Ja w zasadzie czuję się dobrze. Wczoraj nawet skusiłam się na umycie okna, ale nie był to dobry pomysł, zaczęło mi się kręcić w głowie, trochę bolała, musiałam poleżeć z braku sił.
 
Ja bym już dawno brała amantadyne. Wiem, że są różne opinie na ten temat, ale m.in. Facet po przeszczepie nerki chorował na covid 2 tygodnie, gorączka 40 stopni, nie miał już nawet sił wstać z łóżka do łazienki. Rodzina już nie dawała mu szans. Po 5 dniach kuracji był zdrowy. Znam więcej przypadków wyleczenia.
Wszyscy moi znajomi wyleczyli się amantadyną. Nie wiem czemu lekarze podchodzą do tego sceptycznie...
 
Dziewczyny, piszecie, że męczą was mdłości. Ja dziś 9+5 a mdłości nie mam już chyba od skończonego 7 tc. W między czasie miałam wizytę i było wszystko dobrze. Czy ktoś też już ma spokój? Ja w zasadzie czuję się dobrze. Wczoraj nawet skusiłam się na umycie okna, ale nie był to dobry pomysł, zaczęło mi się kręcić w głowie, trochę bolała, musiałam poleżeć z braku sił.
Ja mam dzisiaj 9+4, mdlosci i wymioty mam nadal... Czasem mniejsze, czasem większe, ale od jakichś 3 tygodni wymiotuję codziennie... Do tego jestem strasznie słaba, czasem kręci mi się w głowie, nie mam apetytu...
 
Dziewczyny, piszecie, że męczą was mdłości. Ja dziś 9+5 a mdłości nie mam już chyba od skończonego 7 tc. W między czasie miałam wizytę i było wszystko dobrze. Czy ktoś też już ma spokój? Ja w zasadzie czuję się dobrze. Wczoraj nawet skusiłam się na umycie okna, ale nie był to dobry pomysł, zaczęło mi się kręcić w głowie, trochę bolała, musiałam poleżeć z braku sił.
dzisiaj 10t1d ja najbardziej mam z rana jak już i na sam wieczór przed spaniem w ciągu dnia mało kiedy ale mi to pasuje że tak powiem, mój mąż się śmieje do mnie że im mi gorzej tym w sumie lepiej bo przynajmniej wiadomo ze coś się rozwija teoretycznie mdłości to dobry objaw, ale z drugiej strony nie zawsze tak jest w 1ciazy miałam mdłości a się okazało ze puste jajo tylko rosło.
 
Cześć Dziewczyny ja mdłości najbardziej nam rano i muszę wtedy szybko coś zjeść, bo inaczej czuje, że będą wymioty heh. Już się trochę stresuje na badania prenatalne oby tylko było wszystko dobrze ☺️
 
Dziewczyny, piszecie, że męczą was mdłości. Ja dziś 9+5 a mdłości nie mam już chyba od skończonego 7 tc. W między czasie miałam wizytę i było wszystko dobrze. Czy ktoś też już ma spokój? Ja w zasadzie czuję się dobrze. Wczoraj nawet skusiłam się na umycie okna, ale nie był to dobry pomysł, zaczęło mi się kręcić w głowie, trochę bolała, musiałam poleżeć z braku sił.
Mi się skończyły Ok 2tyg temu, póki co mam spokój 😊 w między czasie byłam na badaniu i tez wszystko Ok
 
reklama
Do góry