reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Czy mogłybyście napisać coś więcej o tym jak zaczął się u was poród i jak rozpoznałyście że to już trzeba jechać do szpitala? Mam daleko do szpitala więc martwię się czy wyczuję odpowiedni moment...
Ja niestety nie za bardzo pomogę, u mnie objawów nie było, a i tak wyszło pilne cc , ale podobno gdy zaczną się skurcze , to będziesz wiedziała że to te! Jeśli będą regularne chyba co 10 min to jeśli masz daleko do szpitala to będzie ten moment żeby się zebrać:))) Do tego pewnie odejdzie Ci czop śluzowy. Pozdrawiam i trzymam kciuki 🥰
 
Czy mogłybyście napisać coś więcej o tym jak zaczął się u was poród i jak rozpoznałyście że to już trzeba jechać do szpitala? Mam daleko do szpitala więc martwię się czy wyczuję odpowiedni moment...
U mnie zaczęło się tym że były intensywne ruchy płodu... mocniejsze niż zwykle. Pojechałam na IP było wszystko ok na USG (3 w nocy) o 7 zaczęły się skurcze i sączenie wód. Całe wody odeszły w momencie porodu.
 
reklama
Drogie mamy czy Wasze grudniowe dzieciaczki już chodzą?
próbuje, ale jeszcze pierwszych samodzielnych kroków nie zrobił. Mam znajomą której dziecko z października jeszcze nie chodzi. U mojego kuzyna jedno z dzieci zaczęło chodzić jak miało 14 miesięcy, a drugie jak miało 15 miesięcy. Także, ja podchodzę narazie do tego na spokojnie. Część dzieci z grupy grudniowej już chodzi. Z tego co kojarzę troje to już ładnych kilka miesięcy śmiga.
 
Do góry