reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Hej, Wasze wpisy będę nadrabiać później.
U mnie dzisiaj 10+3, lekarzowi wyszło 11+1, co raczej trochę za dużo, a mlode sie juz wyginalo. Jednak cieszę się, że rośnie ❤️ ma prawie 4 cm ❤️ termin mi polozna wpisała na 25.11 xd
Niestety muszę zrobić awidnosc na toxo, wyszła mi igg dodatnie, a w poprzednich ciążach oba były ujemne. I mam antybiotyk, bo w moczu duuuzo bakterii. A cukier teraz na czczo m wyszedł 87 xd wiem ten wysoki na początku ciąży t taki mój urok.
A toxo igm jakie masz?
 
reklama
Ja na prenatalne się nie zapisuje. Właśnie wczoraj na wizycie pytałam mojego profesora o nie. Mówił że USG on robi, wszystko po kolei sprawdza. Uważa że to jest jego obowiązek, zrobić porządne USG. Fakt z pierwszej ciąży też mam od niego cały wydruk z każdymi wymiarami. A co do badań z krwi - nie poleca bo to bardziej statystka.
Jeżeli ktoś bardzo chce to te NIFTY za 2tys.

I się właśnie zastanawiam czy je robić. Jestem jeszcze przed 30 to myślę że nie ma jeszcze dużego ryzyka. W pierwszej ciąży też nie robiłam i młody zdrowy.
Ja bede robila prenatalne i pappa zawsze tak robilam i wiedziałam na czym stoję.
Kazdy robi jak uwaza
 
Za dwa tygodnie :)

No ja miałam na samym początku tej ciąży 105 ehhh

Ujemne
To jak igm ujemne, a igg dodatnie to raczej już stare zakażenie. W 3 ciąży miałam jazdy z tymi wynikami. Ogólnie przechodziłam toxo jeszcze przed 1 ciążą, ale na początku 3 ciąży nagle igm dodatnie... ile ja się stresu najadłam.. na szczęście awidność wyszła wysoka
 
reklama
Do góry