reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

:)
Wizyta była tak szybka i zakręcona 🙈 bo ja poza kolejnością niewpisana w grafik. Na szybko podejrzenie usg i rura do pracy.
Był widoczny ten słynny pierścionek z diamentem, zarodek 3 mm. Ale jeszcze bez uwidocznionej akcji serca, 6+0.
Teraz tygodniowe wakacje i powrót na usg... w taki mój ciężki dla psychiki dzień ciąży.. 8+0. 2 razy od tego momentu zaczynały się przykre akcje u mnie i kończyło się źle.
Oby tym razem było wszystko wporządku ✊🏻🤞🏻
 
reklama
W ogóle na hm są na niemowlę i dziecięce-20%. Z trudem się powstrzylamalam, żeby coś noworodkowego uniwersalnego nie wziąć, ale uznałam, że to za dużo za wcześnie 🤣
🤣 Też bym z chęcią już coś kupiła, oglądam na stronach www, ale chyba dużo za wcześnie.

Pierwszego mam synka, mogłaby być dziewczynka. Ale ważne że będzie zdrowe.
Po młodym nic mi nie pozostało albo sprzedałam albo dałam kuzynce co ma młodszego synka. Także cała wyprawka od nowa.
Chociaż w pracy mówią że wyglądam na dziewczynkę, może będzie. 👣🤩
 
A jak Wasza skóra? Bo mnie strasznie wysypało na twarzy😑 w ciążach z dziewczynami była gładka twarz, więc może jednak będzie ten drugi chłopak do kompletu 2x2😅
 
A jak Wasza skóra? Bo mnie strasznie wysypało na twarzy😑 w ciążach z dziewczynami była gładka twarz, więc może jednak będzie ten drugi chłopak do kompletu 2x2😅
U mnie czysto , aż jestem w szoku bo ja mam skórę skłonna do różnych wyprysków. W ciąży z tą druga córka pamiętam że cerę miałam tragiczna. Więc chyba nie ma reguły😉
 
Ja w pierwszej ciąży spadłam 6kg, dopiero od 6 miesiąca zacząłam przybierać i zaokrąglił się brzuch 🙈 ale nie było aż tak kolorowo bo w te 3 miesiące przybyło mnie 20kg 😬
Podobnie miałam za każdym razem 😉 najpierw wymioty, a potem miałam wrażenie, że puchłam od wody🤷‍♀️ mimo tego, że wcale się nie objadałam... Ale za to po porodach zawsze szybko wracałam do wagi sprzed, więc rzeczywiście w głównej mierze to była woda ;)

Dziewczyny, kojarzycie czy Luxmed ma wizyty do ginekologa na nfz? Kiedyś miałam pakiet od męża z pracy, a teraz nie.
 
Podobnie miałam za każdym razem 😉 najpierw wymioty, a potem miałam wrażenie, że puchłam od wody🤷‍♀️ mimo tego, że wcale się nie objadałam... Ale za to po porodach zawsze szybko wracałam do wagi sprzed, więc rzeczywiście w głównej mierze to była woda ;)

Dziewczyny, kojarzycie czy Luxmed ma wizyty do ginekologa na nfz? Kiedyś miałam pakiet od męża z pracy, a teraz nie.
Ciekawe Jan to jest naprawdę. Po porodzie odrzu spadło mi 10 kg, a gdy po 8 miesiącach weszłam na wagę było jeszcze -14kg i ta waga utrzymała się do końca karmienia. Nie była to idealna waga, bo byłam sama skóra o kości.
 
reklama
A jak Wasza skóra? Bo mnie strasznie wysypało na twarzy😑 w ciążach z dziewczynami była gładka twarz, więc może jednak będzie ten drugi chłopak do kompletu 2x2😅
U mnie skora ladna az dziwne bo zawsze jakieś wypryski na brodzie albo żuchwie. Moze bedzie dziewczynka🤭 z synem mialam pelno wypryskow a kazdy mowil ze bedzie dziewczynka bo cera byla brzydka a tu niespodzianka i chlopak
 
Do góry