reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Lenusia dziekuje za zyczonka i razem ze swoja mamunia zyczy wszystkiego co NAJ wszystkim czteromiesieczniaczkom!!!

Lece na album zdjecia poogladac bo sto lat mnie tam nie bylo....
 
reklama
Pamcia dziekuje za twoje swiete i sluszne oburzenie!!! podsycam w sobie zlosc i jak skorobne do wszystkich rzecznikow praw obywatelskich kobiecych i innych gazet to moze mi ulzy... a nasz sejm i tak bedzie mial to w D... co za kraj!!

Wandzia - ogladalas juz odcinek??

Zdanka - gratuluje!! zuch fanka z ciebie!!!!
 
Hej hej

Dziś byliśmy na basenie i problem uszu się rozwiązał Paula - dziś dzieciaczki moczyły główkę i okazuje się, że można normalnie moczyć uszka i nic im się nie dzieje.  :laugh: Tylko Ingusia dziś się popłakała, bo jej wstrętna mama się zagadała z koleżanką z BB, którą spotkała na baseniku  ::) , i nie zauważyła jak małej spadła główka i się zachłysnęła wodą.  :-[ :-[ :-[

Okazuje się, ze Szelmusia  (mój piesek)  jednak chyba nie ma ciąży urojonej...  :-[ Tomek ją dziś masował po biodrach i bardzo zapiszczała. Jutro jedzie z nią do weterynarza i modlimy się, żeby lecznica była w niedzielę otwarta. Jeśli trzeba będzie jej zrobić prześwietlenie stawów biodrowych to będzie musiała dostać "głupiego jasia" a ja jej nie udźwignę.  :-[ :-[ :-[ Boję się, że to coś poważnego...

Serdeczne życzonka z okazji czterech miesięcy dla Lenki, Kamilka i Nadusi !!!

Walentynki__26_.gif
 
No my już po filmie ale był głupi  :p
Paweł rozpija szwagra a ja wskoczyłam na bb :)

Moskito, Gizell nasz Kacper ma na drugie Karol  :laugh: ;D

jest tu ktoś???

ide nadrobić....Pamciaw walnęła poooosta!!!! ;)
 
reklama
Nie wiem gdzie to napisać - czy na zdrowiu czy na pielęgnacji. Ingusi wychodzą ząbki i mamy już 1 noc całkiem w plecy. :-[ Teraz też się ciągle przebudza z krzykiem więc pewnie i ta będzie nieprzespana... :-[ Waszym dzieciaczkom też już zaczynają wychodzić ząbki? Jest na to jakiś sposób oprócz żelu (już mamy)?
 
Do góry